Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Unie Hlubina 2:2 (1:0)
Branky: Bednář, Souček – Látal, Foniok.
Sestava Jiskry – I. poločas: Jeřábek – Skalický, Hrnčíř, Chleboun, Langer – Kozák, Ráliš, Špatenka, Sokol – Tichý, Bednář.
Sestava Jiskry – 2. poločas: Jeřábek – Kozák (73. Řehák), Hrnčíř, Chleboun, Langer –Hynek, Špatenka (73. Kočí), Vašek – Bednář (73. Mikulecký), Souček, Faltus (67. Sokol).

TJ Sokol Němčice vs. TJ Sokol Třebařov.
ANKETA: Finále je tady! Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Pardubického kraje

Ústí představilo v utkání jednu novou tvář, mladý záložník David Ráliš přichází na hostování z MFK Chrudim a odehrál svůj první poločas v ústeckoorlických barvách. „Byl to opravdu prestižní souboj s nepřehlédnutelnou kvalitou,“ pochvaloval si úroveň duelu klubový sekretář Jan Skácel. Soupeř z Ostravy pobýval v Ústí nad Orlicí na soustředění a přispěl velkou měrou k zajímavému fotbalu. Domácí odskočili do dvougólového vedení po hlavičce Bednáře a pohotovém zakončení Součka zblízka, ale závěr se jim nepovedl. Hra se jednak dost přiostřila a navíc Jiskra se nevyvarovala nedorazů v obranné činnosti a v rozehrávce, což mělo za následek dvě trefy soupeře v závěrečné desetiminutovce a vyrovnání. Ztracené vítězství pochopitelně nikoho v ústeckých řadách nepotěšilo, celkově dobrá úroveň zápasu však ano.

Další přípravu Jiskra odehraje v sobotu 24. února od 16 hodin doma proti SFK Vrchovina (MSFL).

Letohrad smírně, Vysoké Mýto zápas zrušilo

Další herní test mají za sebou také fotbalisté FK Letohrad, kteří odehráli utkání v Náchodě na půdě dlouholetého divizionáře a nyní účastníka krajského přeboru Královéhradecka. V duelu plném zvratu záhy prohrávali 0:2, v dalším průběhu se jim povedlo skóre otočit na 3:2, ale v poslední minutě o náskok přišli a konečné skóre znělo 3:3 (branky Letohradu: Zbudil 2, Kabourek).

Neplánovanou zápasovou pauzu si vybrali hráči SK Vysoké Mýto, kteří měli v kalendáři přípravný duel na půdě divizního Ždírce nad Doubravou, ale kvůli početné marodce, která se prohnala jejich kabinou, museli toto střetnutí zrušit.


Načítám tabulku ...