Dvůr Králové - Trutnov 1:1, pen. 3:4

Také ve druhém podkrkonošském derby této sezony se body dělily, i tentokrát si z utkání bonusový druhý odnesl hostující celek. Góly padaly až v závěru. Trutnov šel vedení z penalty, domácí odpověděli v deseti trefou střídajícího Macháčka.

Fakta – branky: 81. Macháček – 79. O. Tobiáš z pen. Rozhodčí: Kolátor. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (78. Václavek). Diváci: 450. Poločas: 0:0. Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Karal (70. J. Dvořák), Kruliš, Tomeš – O. Vaníček, Václavek, Fejk (65. Tauchman), Knespl (46. Vitebský) – O. Ujec (80. Macháček), Hruška. Trutnov: Šťastný – Tobiáš, Makovský, Macek, Mařas – Valášek (58. V. Dvořák), Zieris, Holubec, M. Knap (89. Toman) – Kejzlar (46. Brejcha), Matějka.

Slatiňany - Mšeno 1:0

Lídr skolen. Spartak Slatiňany udělal výrazný krok k záchraně divizní soutěže, na domácím hřišti skolil první Mšeno. Duel rozhodla jediná branka slovenského záložníka Martina Doši pět minut před koncem.

Fakta – branky: 85. Doša. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Slatiňany: Vostradovský – Malý, Hauf, Radouš, Novotný – Rešetár (83. Stránský), Koudelka (90. J. Slavík), Zavřel (77. Václavek), Ráliš, Doša (89. Vladyka) – Vácha (56. Slováček).

V. Hamry - Náchod 2:1

Fotbalisté Náchoda se ve Velkých Hamrech zlepšili, ale prohru 1:2 neodvrátili, když o ní rozhodla sporná penalta z 75. minuty, kterou proměnil Radzinevičius.

Fakta – branky: 34. Soukup, 75. Radzinevičius – 27. Vencl. Rozhodčí: Dohnal. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Náchod: Hladík – Moravec, Kabeláč, Fenz, Zbudil (61. Rojšl) – Simon (77. Jahoda), Malý, Vencl, Kadavý – Brich, Týfa (69. Podolník).

Horky - V. Mýto 3:4

Brankové hody připravili hráči obou mužstev přítomným divákům. Především pak dvojice Prokeš – Hrubý se předháněla ve střílení gólů.

Fakta – branky: 49., 73. a 82. z pen. Prokeš – 36., 50. a 66. Hrubý, 7. Valášek. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 4:0. Diváci: 90. Poločas: 0:2. Vysoké Mýto: Krátký – Fišer, Dvořák, Valášek, Žák – Novák, Kouřil, Rezek (85. Štěpán), Wimmer (67. Hájek) – Hrubý (73. Štanglica), Tlapák (79. Trnka).

Čáslav - Pardubice B 2:0

Je konec. Pět předchozích zápasů zvládla pardubická rezerva za plný počet bodů. Její šňůra skončila ve šlágru kola v Čáslavi. Zásadní pro další vývoj střetnutí byl gól do šatny.

Fakta – branky: 10. Petrů, 45. Hannich. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Pardubice B: Šmíd – Rambousek (46. Bureš), Zukal, Kopřiva, Lee (46. Zelenka) – Mužík, Kudrna, Jiroutek (75. Spěvák), Sokol – Šafařík, Huf.