Pardubice B - Slatiňany 1:2

Hosté začali aktivně, ale gólman Horníček byl vždy na místě. Ve 27. minutě se do šance dostal Huf a mazácky prostřelil Vostradovského. V 50. minutě využil ofsajdového postavení Zavřel a technickou střelou na zadní tyč vyrovnal. Poté se domácí dvakrát, leč marně, požadovali odpískání penalty. V 79. minutě nechal rozhodčí plynout hru po neodpískaném faulu na Hufa a expardubický Rešetár z toho profitoval. V 83. minutě po centru Bureše měl na hlavě vyrovnání Špatenka, ale gólman vyrazil.

Fakta – branky: 27. Huf – 50. Zavřel, 79. Rešetár. Rozhodčí: Hlaváček. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Pardubice B: Horníček – Outrata, Spěvák, Pekárek, Zelenka (57. J. Novotný) – Bureš, Jiroutek, Rek (66. Žahourek), Březina – Špatenka, Huf. Slatiňany: Vostradovský – O. Novotný, Hauf, Radouš, Malý – Slováček, Ráliš, Koudelka (80. Stránský), Rešetár (80. Václavek) – Vácha (72. Doša), Zavřel.

Trutnov - Turnov 4:3

Souboj dvou tradičních soupeřů, kteří se teď minimálně v příští sezoně nepotkají, nabídl hrstce diváků sedm branek. Hosté ve druhém poločase dokázali dotáhnout dvoubrankové manko, o vítězství jejich soupeře ale rozhodl pokutový kop z 84. minuty.

Fakta – branky: 8. Valášek, 15. a 84. (obě z pen.) Tobiáš, 35. Brejcha – 28. Tvrdý, 41. Blažek, 57. Kim. Rozhodčí: Dohnal. ŽK: 1:4. Diváci: 65. Poločas: 3:2. Trutnov: Birka – O. Tobiáš, Makovský, Zieris, Mařas – Brejcha (89. Hejna), V. Dvořák, Kamitz (71. Jirousek), Valášek (57. Turner), M. Knap – M. Kejzlar.

V. Mýto - Velké Hamry 2:1

Skvělým úvodem se Mýto rychle ujalo vedení, když se prosadil Novák hned z první šance. Na domácích bylo znát, že se chtějí rozloučit se svými příznivci vítězstvím, avšak komplikace přišla deset minut po pauze, kdy hosté vyrovnali. Tři body pak ovšem Mýtu zařídil nejlepší střelec jara Hrubý.

Fakta – branky: 2. Novák, 69. Hrubý – 56. Barcuch. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 1:3. Diváci: 145. Poločas: 1:0. Vysoké Mýto: Bačkovský – Žák (75. Trnka), Valášek, Dvořák, Hock – Wimmer (70. Tlapák), Kouřil, Rezek (Štanglica), Tomášek (91. Štěpán) – Novák, Hrubý (89. Hájek).

Benátky - Dvůr Králové 4:0

Osmkrát v řadě bodovali, na jaře prohráli dvakrát, na derniéru úspěšného ročníku ale dvorští fotbalisté budou chtít brzy zapomenout. Na horké půdě loni ještě třetiligových Benátek utrpěli nejvyšší porážku sezony.

Fakta – branky: 2. Košek, 44. Gidion, 60. O. Šimek, 88. Dohnalík. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 1:2. Diváci: 155. Poločas: 2:0. Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Macháček (77. Rejl), Karal (32. Kruliš), Tomeš – O. Vaníček, Václavek, Tauchman, J. Dvořák, Fejk (32. Hruška), Knespl – Vitebský.

Vpravo David Petrus.
Rychlý inkasovaný gól Převýšovské nakopl

Další výsledky: Mšeno – Český Brod 2:0, Přepeře – Horky 8:1.

15. Turnov 27 5 1 3 18 28:73 20
(Poznámka: Tým Olympia Hradec Králové–Kratonohy odstoupil ze soutěže. Jeho výsledky byly anulovány.)