Celý podzim měli hráči Mýta problém s proměňováním šancí. V zimní přestávce se zdálo, že to z nich spadlo a lepidlo na kopačky se podařilo opětovně „namatlat“. Ježe přišel první ostrý test a všechno je jinak.

Hned první velká šance v sobotním utkání nesla gólový punc, jenže aktér Tlapák ve skluzu neuspěl a spíše nechal vyniknout náchodského gólmana Hladíka. Na druhé straně se musel činit i Černík po střeleckém pokusu z hranice šestnáctky.

Krátce nato měli Mýtští další vyloženou příležitost, nedal ani Štěpán a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Nepříjemné chvíle pro domácí celek nachystali hosté po standardní situaci v 58. minutě, kdy Podolníkův trestný kop z poloviny hřiště prodloužil Malý na Jahodu, jenž poslal Náchod do vedení. Viditelně otřeseným domácím zbývala půlhodina na obrat. Vyrovnání viselo ve vzduchu o pět minut později, ani tentokrát však Tlapák Hladíka z bezprostřední blízkosti neprostřelil.

Chvíli před koncem zápasu přišlo razítko na náchodské vítězství. U lajny Jahoda vymotal dva své strážce a přesným centrem posadil míč na hlavu střídajícího Vencla, který měl nadmíru snadnou úlohu.

V. Mýto – Náchod 0:2
Fakta – branky: 57. Jahoda, 89. Vencl. Rozhodčí: Milner. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. V. Mýto: Černík – Fišer, Dvořák, Valášek, Hock – Tlapák (67. Kopřiva), Rezek (60. Novák), Kouřil, Mokrejš (84. Benda) – Štěpán (64. Tomášek), Hrubý. Náchod: Hladík – Kadavý (67. Král), Podolník, Kabeláč, Hlava – Jahoda, Brich, D. Nejman (88. Donát), Týfa, Rojšl (72. Vencl) – Malý.