Hlinsko - Trutnov 3:1

Nováčkovi z Hlinska závěr podzimu vychází na jedničku, připsal si třetí bodový zisk v řadě a rázem se posunul již na osmou příčku divizní tabulky.

Fakta – branky: 15. a 21. Jančura, 39. Vašek – 66. Doubic. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:4. Diváci: 267. Poločas: 3:0. Hlinsko: Jech – Křivka, Portyš, Vukliševič, Tulach, Nevole – Jančura (80. Cach), Volf, Hlouš (61. Solnička), Vašek (84. Rodan Banzuzi) – Klika (87. Kyncl). Trutnov: Šťastný – Valášek, Turner, Mařas, Knap – Brejcha, Holubec, V. Dvořák, Zieris, Zezula – Doubic.

Dvůr Králové - Kutná Hora 1:0

Zápas, ve kterém se hrálo převážně na branku Středočechů, rozhodla penalta ze 42. minuty. Proměnil ji Hruška.

Fakta – branky: 42. z pen. Hruška. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Karal, Václavek,Tomeš – Kruliš – Vitebský (89. Chromek), O. Vaníček, Hruška (62. Friedl), Knespl (8. O. Ujec) – J. Dvořák.

Náchod - Poříčany 3:1

Favorizovaný Náchod se doma nemohl dlouho prosadit, navíc ještě o poločase prohrával, po změně stran se však zlepšil a zaslouženě vyhrál.

Fakta – branky: 49. Kabeláč, 61. Rojšl, 88. Malý – 8. Bím. Rozhodčí: Braun. ŽK: 2:5. Diváci: 140. Poločas: 0:1. Náchod: Hladík – Moravec, Kabeláč, Podolník, D. Nejman (46. Vencl) – Volf (73. Jahoda), Brich (46. Brich), Hlava, Simon (46. Petřík) – Pražák (86. Kadavý), Malý.

Ostrá - Vysoké Mýto 5:2

Zápas se začal lámat za nerozhodného stavu 2:2. Poté už stříleli jen domácí.

Fakta – branky: 64. z pen., 75. a 92. Horák, 44. Řezníček, 49. Hošťálek – 16. Zavřel, 52. Hrubý. Rozhodčí: Hlaváček. ŽK: 6:2. Diváci: 110. Poločas: 1:1. Vysoké Mýto: Černík – Trnka, Valášek, Dvořák, Stránský (66. Štanglica) – Tlapák (60. Benda), Wimmer (60. Novák), Tomášek (46. Rezek), Zavřel (76. Mokrejš), Pekárek – Hrubý.

Velké Hamry - Letohrad 3:1

Brzké vedení hostím nevydrželo. Domácí stav otočili a vyhráli.

Fakta – branky: 26. a 84. Linka, 52. Žitka – 11. Kabourek. Rozhodčí: Doubek. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Letohrad: Martinovský – P. Štěpán, Kundrt, Macek, Filip – Hiller, Ráliš, Zbudil (61. Smíšek), Chládek (3. Krejčí) – Kabourek, Trnka.