Dlouhá cesta, těžké nohy a viditelná převaha domácích. Charakteristika první půle z pohledu fotbalistů Ústí nad Orlicí na hřišti teplické rezervy. Duel se odehrál již v pátek a dlouhé hodiny v autobuse se zejména na začátku projevily. Přesto hosté vezli zpět bod po výsledku 2:2 a dokonce měli možnost odvést i více.

„Vstup do prvního poločasu se nám nepovedl, soupeř byl lepší pohyblivější, měl větší motivaci a prostě nás přehrával. Jako by jsme ještě seděli v autobuse, asi se na nás podepsala ta dlouhá cesta. Téměř nic nám nedovolil a byli jsme neustále pod tlakem. Nedařilo se nám ani v protiútoku, ani ve standardních situacích,“ láteřil na ospalý úvod svého mužstva trenér Vladimír Chudý.

Jiskra mohla být ráda, že neinkasovala více branek a stále měla naději na zvrat nepříznivého vývoje.

Druhý gól zkraje druhé půle nebyl zrovna tím, z čeho měli hosté radost, avšak poté se probudili a vrhli všechny síly do ofenzivy. „Postupně jsme převzali iniciativu a soupeře začali přehrávat. Zaslouženě jsme snížili z pokutového kopu. Tlak z naší strany pokračoval dál, až se nám podařilo, po sériích našich šancí, deset minut před koncem vyrovnat na 2:2,“ potěšilo ústeckého kouče.

„Za výkon ve druhém poločase si remízu určitě zasloužíme. Bohužel penalty se nám tentokrát nepodařily,“ mrzelo Chudého.

Teplice B – Ústí n. O. 2:2, penalty: 6:5

Fakta – branky:26. Kodad, 49. Černý – 65. a 82. Tichý. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:0. Diváci: 123. Poločas: 1:0. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: J. Krátký – Ptáček, Chleboun, Mikor, Langer – Mayer (78. M. Krátký), Špatenka, Lněnička, Souček (90. Procházka), Tichý – Voleský (88. Pinkava).


Načítám tabulku ...