Benešov - Převýšov 2:3

Hosté vybojovali cenné tři body díky skvělému finiši a zároveň obratu v závěrečné čtvrthodině zápasu.

Fakta – branky: 4. a 36. Švantner – 26. T. Labík, 75. z penalty Bastin, 84. Hynek. Rozhodčí: Pastyřík. ŽK: 1:2.Diváci: 150. Poločas: 2:1. Převýšov: Dunda – Veselka, Vyšehrad, Sedláček (46. Jarkovský), Špidlen – Doležal (46. Korba), Kopáč, Koubek (46. Bastin), Chocholatý (60. Novák), T. Labík – Živný (70. Hynek).

Jan Kraus, trenér SK Převýšov: ,,Poslední zápas sezony jsme chtěli vyhrát, abychom se v tabulce posunuli na šesté místo, což se nám povedlo. Myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené, i když první poločas nebyl úplně podle mých představ. Toto umístění jsme si za celou sezonu zasloužili. Chtěl bych poděkovat hráčům za výkony a také fanouškům, kteří s námi pravidelně jezdili.“

Další výsledky: Radotín – Vyšehrad 1:1, pen. 5:3, Velvary – Dobrovice 1:3.