Příliš branek nestřílejí, ale ani nedostávají. V zápasech Ústí hraje velkou roli pozorná obrana. Platilo to rovněž v sobotním utkání třetí ligy, kdy Jiskra hostila velmi mladý celek Hradce Králové.

Domácí brali tři body po výhře 1:0. Rozhodující moment však rozvášnil na hřišti i lavičce především hosty.

Průběh samotného duelu se dá označit za zcela vyrovnaný. Šancí se rodilo pomálu.

Největší nebezpečí z domácí strany přišlo až ve 30. minutě, kdy si na rohový kop Vaňouse naběhl Nágl. Jeho hlavička měla gólové parametry, leč se nevešla mezi tyče. Hradečtí se k ničemu vážnějšímu během první půle nedostali.

Po přestávce pálil nad bránu Grepl. Prakticky vzápětí si velkou příležitost vypracovali hosté, když po přihrávce za obranu běžel sám na gólmana Krátkého Samko, avšak tady ústecký brankář, který se vrátil po zranění mezi tyče, ukázal, že tyhle situace řešit umí a soupeři skórovat nedovolil.

A na řadu se dostal onen zmiňovaný moment v 73. minutě. Po ústecké akci vznikl v šestnáctce Hradce závar, balón se odrážel všemi směry, až to ukončil rozhodčí, když odpískal ruku hostujícího obránce.

Míč si vzal Nágl, jenže penaltu neproměnil. V tu chvíli asistent rozhodčího nechal pokutový kop opakovat pro špatný pohyb gólmana na čáře. Druhou šancí Nágl nepohrdnul.

Hradečtí cítili velkou křivdu a zápas se dohrával ve velkých emocích a křeči ze strany hostí.

Zápas skončil výhrou Ústí 1:0, což je před následujícími zápasy s těžkými soupeři hodně důležité.

Na silnici na Andrlák testovali závodní Fabii R5
Na silnici na Andrlák testovali závodní Fabii R5