Převýšov - Vyšehrad 3:0

Fakta - branky: 25. Veselka, 77. Hašek, 82. Labík. Rozhodčí: Šedivka – Dujsík, Hájek. ŽK: 3:3 (Novák, Jarkovský, Vyšehrad - Laňka, Rataj, Havránek). Diváci: 190. Poločas: 1:0.
SK Převýšov: Petr – Hašek, Jarkovský, Černý, Vyšehrad, Špidlen (74. Živný), Labík (90. R. Doležal), Veselka, Koubek, Novák (89. Kosař), Korba (87. Bastin).
FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Brejcha, Rataj (81.Šlegl), Drobílek (81. J. Doležal), Čapek, Laňka, Funda, Rys, Kozel (56. Jandera), Hradecký, Šimek.

Domažlice - Ústí n. O. 1:1, pen. 5:6

Fakta - branky: 42. Vais – 53. Souček. Rozhodčí: Řeháček – Šťastný, Martínek. ŽK: 1:1 (Vais - Langer). Poločas: 1:0.
TJ Jiskra Domažlice: Brych – Kadar, Teršl (71. Šmejkal), Čihák, Hájovský, Rychnovský, Hrubý, Vais, Došlý, Dvořák, Černý (83. Sedláček)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Chleboun, Lněnička, Falta, Nikodem, Souček, Langer, Smejkal (46. Kopecký), Krátký, Čech, Pazdera.

Dobrovice - Živanice 2:1

Fakta – branky: 45. Žaloudek, 75. Miškovský - 7. Štěpánek. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 4:2. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Živanice: Hrnčíř - Buriánek (46. Živný), Košťál, Staněk, Motyčka - Polák (81. Hundák), Gorol, Herzán, T. Kakrda, Ptáček - Štěpánek (78. Petrus).

Roman Oliva, trenér Živanic: „Do utkání jsme vstoupili výborně a rychle jsme šli do vedení. Hráli jsme opravdu dobře, ovšem do 36. minuty. Od té doby jsme se ocitli pod tlakem a prakticky v poslední vteřině první půle jsme inkasovali po standardní situaci. Poprvé v sezoně jsme vlétli do druhé půle. Bohužel jsme neproměnili žádnou šanci. Navíc nám byla upřena penalta za hraní rukou na brankové čáře. Naopak soupeř po změně stran vystřelil jedinkrát na bránu a dál z toho vítězný gól."

Další sobotní výsledky 7. kola: Králův Dvůr - Vltavín 0:2, Velvary - Olympia Radotín 1:1, pen. 5:6.

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno.