Aktuální velmi dobrou formu potvrdil Převýšov přesvědčivou výhrou nad Vyšehradem, také dvoubodový zisk Ústí nad Orlicí v Domažlicích má vysokou hodnotu. Nadále se výsledkově nedaří Živanicím a zůstávají na chvostu tabulky. V Dobrovici neodehráli špatný zápas, ale body chybí…

Převýšov - Vyšehrad 3:0

Fakta – branky: 25. Veselka, 78. Hašek, 83. Labík. Rozhodčí: Šedivka. ŽK: 3:3. Diváci: 190. Poločas: 1:0. Převýšov: Petr – Veselka, Vyšehrad, Černý, Špidlen (74. Živný) – Hašek, Jarkovský, Koubek, Novák (88. Kosař), Labík (89. Doležal) – Korba (86. Bastin).

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Proti velice kvalitnímu mužstvu jsme odehráli asi nejlepší zápas. Hlavně v první půli jsme měli dostatek brankových příležitostí, z toho se nám podařilo jednu proměnit. Ve druhém poločase jsme měli hru pod kontrolou, přidali jsme další dvě branky a zaslouženě jsme vyhráli. Kluky musím pochválit za výborný výkon.“

Dobrovice - Živanice 2:1

Fakta – branky: 45. Žaloudek, 75. Miškovský - 7. Štěpánek. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 4:2. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Živanice: Hrnčíř - Buriánek (46. Živný), Košťál, Staněk, Motyčka - Polák (81. Hundák), Gorol, Herzán, T. Kakrda, Ptáček - Štěpánek (78. Petrus).

Roman Oliva, trenér Živanic: „Do utkání jsme vstoupili výborně a rychle jsme šli do vedení. Hráli jsme opravdu dobře, ovšem do 36. minuty. Od té doby jsme se ocitli pod tlakem a prakticky v poslední vteřině první půle jsme inkasovali po standardní situaci. Poprvé v sezoně jsme vlétli do druhé půle. Bohužel jsme neproměnili žádnou šanci. Navíc nám byla upřena penalta za hraní rukou na brankové čáře. Naopak soupeř po změně stran vystřelil jedinkrát na bránu a dál z toho vítězný gól.

Domažlice - Ústí n. O. 1:1, pen. 5:6

Fakta – branky: 42. Vais - 53. Souček. Rozhodčí: Řeháček. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Ústí nad Orlicí: J. Krátký - Čech, Chleboun, Lněnička, Langer - Nikodem, Falta, Souček, Pazdera, M. Krátký (86. Smíšek) - Smejkal (46. Kopecký).

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: FC Hradec Králové - FK Viktoria Žižkov.
Při demolici oslnil Brazilec

Další výsledky – 9. kolo: Králův Dvůr - Loko Vltavín 0:2, Velvary - Olympia Radotín 1:1, pen. 5:6, Karlovy Vary - Litoměřicko 2:2, pen. 6:5, Benešov - Zápy 1:2, Brozany - Štěchovice 2:1, Jirny - Písek 0:3.