Litoměřicko - Převýšov 0:0, pen. 6:5

Fakta – rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Převýšov: Dunda – Veselka, Vyšehrad, Jarkovský, Špidlen – Koubek – Hynek (90. Ličman), Kopáč, Chocholatý, T. Labík – Živný (66. Sedláček).

Jan Kraus, trenér Převýšova: „Odehráli jsme výborné utkání. Po většinu zápasu jsme byli lepším mužstvem, neproměnili jsme však brankové příležitosti. Domácí hrozili většinou jen z brejků. V 90. minutě jsme nedali stoprocentní šanci a na penalty jsme bohužel prohráli.“

Ústí n. O. - Králův Dvůr 0:2

Fakta – branky: 53. Novák, 68. Kůžel. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 2:1. Diváci: 420. Poločas: 0:0. Ústí nad Orlicí: Krátký – Skalický, P. Chleboun, Falta, Langer – Madibi (68. Krátký), Pazdera, Souček, Habrman, Střelec – Mayer.

Vladimír Chudý, trenér Ústí nad Orlicí: „V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém jsme si vytvořili tři velmi dobré šance ke skórování. Soupeř hrozil především z rychlých protiútoků. Ve druhém poločase jsme už tak nebezpeční nebyli. Soupeř nám vstřelil úvodní branku z rohu, kde jsme propadli při bránění. Druhou dal po naší chybě v rozehrávce a tím veškeré naše šance v utkání bodovat zhasly. Naši hráči se ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale bohužel jsme si žádné šance už nevytvořili. Ztráty některých zraněných hráčů, především obránců, se pro nás ukazují jako fatální. Bohužel je nedokážeme dlouhodobě plnohodnotně nahradit.“

Vítězný dárek museli oželet

Další výsledky – 26. kolo: Písek – Štěchovice 1:2, Radotín – Dobrovice 0:0, pen. 3:1, Vltavín – Velvary 1:3, Vyšehrad – Brozany 7:1, Domažlice – Benešov 4:1, Zápy – Karlovy Vary 3:5.

17. Brozany 24 4 4 5 11 27:44 25

(Poznámka: Tým FK Viktorie Jirny odstoupil ze soutěže. Jeho výsledky byly anulovány.)