Sbírat body v domácím prostředí bude pro průběh soutěže nesmírně důležité a fotbalisté Ústí prozatím tento plán v ČFL plní. I na potřetí na svém trávníku naplno bodovali, když porazili Přepeře 2:1. Soupeř se pyšní skvostnou historií, protože během šesti let postoupil z okresních přeborů až do třetí ligy, kde rovněž nechce hrát žádnou podřadnou roli.

Nehrál ji ani na těžkém terénu Jiskry a domácí vytáhl z bryndy až dvougólový úder Adama Nágla během dvou minut ve druhé půli.

Byť měli Ústečtí optickou převahu, tak kromě střely Špatenky, kterou likvidoval gólman a takřka gólové střely Součka z přímého kopu, jemuž radost překazil znovu brankář hostí, toho víc domácí neměli.

Zápas tak gradoval po změně stran. Jako první se prosadili hosté, kdy odražený míč napálil do sítě Hlůže. Jiskře nezbývalo nic jiného než se více tlačit dopředu. Logicky šance přicházely ze standardek a výrazně se na tom podílel svými milimetrovými centry Langer a hlavou zakončující Nágl. Dvakrát se jejich spolupráce Ústí vyplatila v 70. a 71. minutě. Euforie z dvou úderů mohla opadnout v nastaveném čase, kdy své mužstvo výrazně podržel Jeřábek. „Vychytal zápas. Poprvé měl ovace na otevřené scéně,“ uvedl k jeho reflexivnímu zákroku po střele z bezprostřední blízkosti sekretář Jan Skácel.

Ilustrační foto
Zahálka: Naše vystoupení se nedá hodnotit jinak. Ostuda