TOULÁNÍ KOLEM ORLICE 2024 – POCHOD PLNÝ OBJEVŮ A ZÁŽITKŮ! Zveme Vás na 27. ročník pochodu Toulání kolem Orlice, který se koná v sobotu 25. května 2024 v našem malebném Těchoníně. Po loňském rekordním ročníku, kdy jsme přivítali 626 nadšených účastníků, se těšíme, že tento rok překonáme všechna očekávání a opět společně prožijeme nezapomenutelný den.

CO VÁS ČEKÁ? Toulání kolem Orlice je nejen pochod, ale celodenní zážitek pro celou rodinu. Nabízíme trasy různých délek – 3, 13, 23 a 40 km – každý si vybere podle své chuti a kondice. Ať už jste nadšený pěší turista nebo cyklista. Pro nejmenší máme připravenou 3 km trasu s tématickým dobrodružstvím a programem pro děti. Exkluzivní vstupy a slevy: podzemí dělostřelecké tvrze Bouda: Díky Společnosti čs. opevnění, o. p. s. získá každý účastník volnou vstupenku na pro! hlídku tohoto historického skvostu. rozhledna na Suchém vrchu: S poděkováním CVS Žamberk, s. r. o. se můžete vydat za neopakovatelnými výhledy na rozhlednu na Suchém vrchu (opět oproti volné vstupence). četnická stanice Těchonín: Zažijte historii na vlastní kůži s zvýhodněným vstupným do tohoto „nového" místního muzea.

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM: Tombola s atraktivními cenami: Každý startovní lístek je slosovatelný! Občerstvení: SDH Těchonín pro vás připravuje široký výběr jídel a nápojů, takže nikdo nebude hladový ani žíznivý. Edukativní zábava: Tonda Obal ukáže, jak správně třídit odpad – zábavně a poučně pro děti i dospělé. Těchonín se opět chystá na jednu z hlavních událostí v obci a vy u toho rozhodně nesmíte chybět… Připojte se k nám v objevování krás Orlických hor a sdílejte radost z pohybu v přírodě s ostatními nadšenci!

Těšíme se na vás v sobotu 25. května 2024 na startu Tou! lání kolem Orlice 2024. Buďte součástí tradice a společně s námi oslavte znovuzrození tohoto pro spoustu turistů srdcového pochodu. Přijďte zažít den plný dobrodružství, objevů a přátelské atmosféry. Toulání kolem Orlice 2024 na vás čeká!

Jiří Trojan

Pozvánka na akciPozvánka na akciZdroj: archiv pořadatelů