Jmenuji se Vojtíšek Vacek, bude mi 5 let a narodil jsem se s Goldenharovým syndromem. Nevíš co to je? Mám jinou tvář,nemám pravé ucho a na levé jsem nedoslýchavý. Z pravého ucha mi zbyl jen takový kousíček a trpím parézou lícního nervu. Boj se srdeční vadou jsem úspěšně vyhrál a se změnami na krční páteří bojuji statečně dál. Nejsem smutný, jsem šťastný, mám milující maminku a tatínka, kteří pracují u Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje jako záchranáři, a teď mi svitla naděje být úplně normálním klukem. Moc rád bych druhé ouško, ale operace a pobyt v Americe je moc nákladná. Prosím pomozte mi stát se normálním klukem, slyšet stereo, mít obě uši a rovnou tvář, to je to po čem toužím.
S láskou, Váš Vojtíšek.

Veřejná sbírka na pomoc Vojtíškovi je realizována prostřednictvím Nadačního fondu Kryštůfek. Založena byla na základě žádosti vedení ZZS Pardubického kraje a schválena vedením Asociace zdravotních záchranářů ČR.
Přispějte libovolnou finanční částkou na transparentní účet NFK u Fio banky č.: 2601650761/2010. K příspěvku napište zprávu pro příjemce: „Vojta ZZS PAK“
Veškeré finanční příspěvky budou předány rodičům Vojtíška Vacka.

Předem moc děkujeme všem dárcům.

Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje