Pro malé i velké turisty jsou opět připraveny 4 trasy. Pro mladší účastníky je přichystána dětská trasa 3 km se soutěžemi a kvízem s tématem MIMONI - JÁ PADOUCH, pro zdatnější pak trasy 13, 23 a 40 km, které jdou zdolat pěšky i na kolech. 

Všechny startovní lístky budou slosovatelné a vylosovaní šťastlivci se mohou těšit na zajímavé ceny. Každý, kdo projde stanovenými kontrolami, obdrží pamětní diplom, tématický pohled a dřevěnou gravírovanou medaili. 

Masopustní veselí v Těchoníně
Namazat chleba, vzít masku a skočit na koně. Takový byl masopust v Těchoníně

Pro děti jsou připraveny sladké odměny na stanovištích dětské trasy a v cíli k medaili a diplomu ještě malé překvapení. 

Je zajištěno bohaté občerstvení na trasách - na startu a v cíli u hasičské zbrojnice, na Lesovně, Boudě, Suchém Vrchu a na trase 40 km i na Kašparově chatě na Adamu. 

Historická armáda cvičila na Boudě.
Jako na konci 30. let. Historická armáda cvičila na Boudě

Každý také obdrží v ceně startovného na Boudě sušenku a možnost nápoje. Jako vždy, díky dobré spolupráci s partnery, je připravena volná vstupenka do Dělostřelecké tvrze Bouda (tentokrát se podíváte na jiný objekt tvrze Bouda) a na Suchém Vrchu se oproti volné vstupence dostanete zdarma na rozhlednu. 

V den pochodu se můžete za poloviční vstupné podívat i do ČETNICKÉ STANICE v Těchoníně. V cíli od 17 hodin zahraje živá kapela INV z Jablonného nad Orlicí. Věříme, že počasí nám v sobotu 3.6. bude přát a opět zažijeme krásný den v našem krásném okolí.

Za organizační tým pochodu Jiří Trojan