Škola kvitovala, že takové množství rodičů si tento zážitek nenechalo ujít a vytvořilo pro tanečníky neuvěřitelnou soutěžní atmosféru. Novinkou bylo, že ke tradičním soutěžním složkám přibily letos dvě skupiny malých disco dance tanečnic, nová dětská street dance skupina a o největší dávku roztomilosti se postarala soutěžní složka těch nejmenších - Sněženky.

Další internetový podvod. "Lodní inženýr" ztroskotal cestou do Indie, žena z Chocně kvůli němu přišla o čtvrt milionu. Ilustrační foto.
Konec jedné lásky z Chocně za čtvrt milionu: Piráti přepadli u Indie naši loď

Ke sbírce mnoha medailí přibyl i úspěch v podobě přeřazení do vyšší výkonnostní třídy u disco složek Bubbles a Candies. Díky tomu budou v jarní tanční soutěžní sezóně dvě složky bojovat v extralize, 5 složek v II.lize a 6 složek v lize III. Na konci celodenního soutěžního klání, Taneční škola Česká Třebová si domů, odvezla z 13 soutěžních formací, 13 medailí a 13 postupů na Mistrovtví Čech.

Poděkování patří tanečníkům za skvělé taneční výkony, trenérům za neuvěřitelnou práci na vytvoření soutěžních formací a všem fanouškům za podporu na společné cestě.

Výsledky:

1. místo - Sněženky (Zimní radovánky)
1. místo - Bees (Welcome to RIO!)
1. místo - Stars (Montana's Pop-Rock Stars)
1. místo - Bubbles (REDBEAT)
1. místo - Candies (PINKIES)
1. místo - Angels (OUT OF THE [BOX])
2. místo - Rockers (syncVaVVe)
2. místo - Bandidos (Imperat!ve death)
2. místo - Queens (fadeaway)
2. místo - Honeys (SEPTEMBER)
3. místo - Spirits (Don't stop!)
3. místo - Jokers + Bandidos (.Co_n_n_ection_n.)
3. místo - Ženy (Conga Is Gonna Get You)

Šárka Prossová
Taneční škola Česká Třebová