SK Divočáci Žamberk ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Dlouhoňovicích akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě hry s hokejkou si každé dítě navíc s sebou domů odnese drobné dárky s hokejovou tematikou. Přijďte mezi nás a zažijte spoustu zábavy!

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1 500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete na webových stránkách SK Žamberk.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pojedenácté po celé České republice a celkově už podvanácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 37 000 dětí. Více informací najdete na webu akce v sekci Týden hokeje.

Těší se na vás SK Žamberk, oddíl ledního hokeje

Mohlo by vás zajímat: Letošní Andrlák vyběhl velitel ústeckých hasičů v plné polní. Podívejte se

Již 51. ročník tradičního běhu do vrchu na Andrlův chlum se uskutečnil v sobotu 6. ledna. | Video: Město Ústí nad Orlicí