Volkswagen Taigo stojí na technických základech s menším Polem a T-Crossem. Pocítíte to zejména v interiéru,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška.

Na celou videorecenzi VW Taigo se podívejte zde:

| Video: Youtube

VW Taigo vychází z testu Matěje Myšky jako nejvyspělejší crossover koncernu Volkswagen a možná nejen z toho koncernu. „Je to asi trochu silné tvrzení, ale mě Taigo za dobu testování opravdu bavilo,“ přiznává Matěj Myška.

Taigo podle něj umí nadchnout osobitým designem a až nečekaně velkým prostorem, a to i na zadních sedadlech, kde mají dost místa i vyšší postavy. Velký kufr o základním objemu 440 litrů je variabilní.

  • Podívjete se na předchozí videorecenzi Matěje Myšky:

Kdo je Matěj Myška

close Matěj Myška info Zdroj: Se svolením TipCars.com zoom_in Matěj Myška Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete vidět na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.