VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ŘÁDKY DŮVĚRY: Být spolu v dobrém i zlém

Východní Čechy - Každý pátek zveřejňujeme v tištěném Deníku příběhy čtenářů, kteří se chtějí podělit o radost i smutek. Dnes otiskujeme další z vašich dopisů.

8.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: shutterstock.com

Pokud máte chuť, napište nám svoje zážitky nebo svůj životní příběh do Řádků důvěry.

Děkujeme všem čtenářům, kteří chválí redakci za zařazení stránky Řádky důvěry do Deníku. Vaše slova nás těší. Jsme rádi, že prostřednictvím Deníku nacházíte přátelství i lásku. A teď již k vašim dnešním příběhům.

Měla jsem se narodit o půl století dřív?

Svěřuji se do příběhů, které prosí o pomoc.

Mé přítelkyni je 35 let pryč. První muž se za dva roky dokázal dvakrát oženit a dvakrát rozvést. Ten druhý přišel o práci, šel jezdit na kamion. Nechal vybrat prstýnky a místo slíbené svatby poslal SMS – Nemám na tebe čas, mám Nikolu. Ten třetí si zase vypůjčil veškeré úspory. Vrátil je, ale důvěra byla ta tam.

Moje kamarádka touží po lásce, dětech a obyčejném životě. Muži typu na první seznamovací schůzce, kteří by chtěli všechno, se jí oškliví. Říká, že se měla narodit o půl století dříve. Jana od Ústí nad Orlicí

Můj syn je stále sám

Vážená redakce, zdravím vás i všechny čtenáře Řádků důvěry.

Chtěla bych se pokusit touto cestou najít přítelkyni mému synovi. Je mu 30 let a je stále sám. Má středoškolské vzdělání, je 180 cm vysoký, sportovní postavy, inteligentní, pohledný, společenský, domácí kutil. Nemá dostatek příležitostí navazovat známosti, v týdnu je pracovně vytížený a o víkendech opravuje domek a pracuje na zahradě.

Ráda bych pro něho našla hodnou dívku do 30 let, která se nebojí práce a má ráda zvířátka, neboť syn má pejska a kočičku. Syn si ani neuvědomuje, že čas letí, a přece jen „ve dvou se to lépe táhne“. Poznal zklamání a já bych ho zase ráda viděla šťastným, aby netrávil večery sám, a já bych uvítala už i nějaká ta vnoučátka.

Snad ještě existují obyčejné dívky, které touží po normálním spokojeném rodinném životě. Maminka z Jičínska

Opři se o mě a půjdeme spolu

Jsem dlouhou dobu sám a když napíši inzerát, nabízí se ženy jiné, než si přeji. Postrádám přátelství jemné, štíhlé ženy, která se potřebuje opřít. Potom budu spokojený.

Rád ti zazpívám, můžeme také spolu zpívat, pracovat, jezdit na poutě, výlety do přírody i na dovolenou.

Rád bych se o někoho staral (nemocné či postižené dítě, zdravé dítě a přestárlí lidé).

Je mi 59 roků. Budu se těšit na spolupráci i soužití a to až do konce života, pevně doufám. Pavel ze Šumperka

Hledám štěstí ve čtyřech

Chtěla jsem touto cestou zkusit štěstí, protože do této doby jsem žádné neměla. Tedy měla a mám dvě, děti a to je mé štěstí.

Jmenuji se Magda, je mi 29 let. Jsem čtyři roky rozvedená, mám ráda tanec, muziku, sport, vaření a masáže. Ráda bych našla štěstí ve čtyřech. Hledám partnera a náhradního otce pro děti z Pardubic a okolí. Odpovím všem. Magdaléna z Pardubicka

Pryč od rámusu

Obracím se na Řádky důvěry s úplně jiným problémem než lidi píší.

Bydleli jsme v domě, kde jsme si museli topit tuhými palivy. Protože jsme v důchodovém věku, obec nám přidělila byt s ústř. topením. Dům, ve kterém bydlíme, je z bývalých kasáren se 104 byty a vedle hlučného průmyslového provozu. V tomto domě kromě slušných lidí dostalo byty spousta nepřizpůsobivých. Pro hluk a věčný rámus je to velice špatné bydlení.

Jsme pár, který hledá trochu klidu a pohody. Proto se obracím na Řádky důvěry. Možná má někdo k dispozici bydlení, které by nám mohl poskytnout třeba za protislužbu – občasné pohlídání dětí, pomoc při práci okolo domu a zahrady, ohlídání objektu apod. Samozřejmě i za rozumný nájem.

Nevadí nám ani vesnice, ani město, ovšem v klidné části.

Děkujeme za jakoukoliv nabídku na tel. číslo 728 127 548.

Nebude vadit hendikep?

Lze najít lásku, když mám vývod?

Je mi 59 let, jsem v důchodu. Hledám hodnou, obyčejnou ženu, které by to nevadilo. Mám rád zvířata a rád pracuji na zahradě. Proto hledám paní, která je sama. Rád bych jí pomohl ve všem.

Nekouřím, do hospody nechodím. Samotnému je mi smutno. Věřím, že někde žije taková žena, které by to nevadilo nebo je na tom stejně jako já. Byl bych rád, kdyby se nějaká žena ozvala. Může zavolat nebo napsat. Tel. číslo 720 626 593

Zdravotní problémy řešit ve dvou

Jsem 176 vysoký, 60 let, vlastním morbus Bechtěrev, ID, byt a psa. Chtěl bych se seznámit se ženou přiměřeného věku.

Kolo, procházky, četba, rodina. Máš-li také zdravotní problémy, budeme je řešit spolu! Kuba, Plzeň 728 377 228

Chcete napsat do Řádků důvěry?

Do Řádků důvěry můžete napsat vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě touto cestou získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na adresu Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, případně na e–mail milena.holmanova@denik.cz.

Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy adresátům doručíme.
8.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Městský úřad Lanškroun. ilustrační foto.

Lanškroun staví „kulturák“

Jiří Fröhlich
DOTYK.CZ

Prima vyhodila vedoucího vydání Diváckých zpráv neprávem, rozhodl soud

Spánková porucha může dost vyděsit. Podobá se i smrti

Pardubice - „Lidstvo před sto lety spalo v průměru o hodinu a půl více než dnes," říká pardubický neurolog a somnolog Richard Plný.

Oheň (bez)naděje putuje z Ležáků až do Polska

Pardubice - Památku dětí z Ležáků a Lidic a osud Jiřího Potůčka uctil sedmý ročník projektu Oheň (bez)naděje, pořádaný Československou obcí legionářskou.

Vítězný španělský konec šampionátu, Češky třinácté

Praha/ Východní Čechy - Basketbalový svátek v Česku je minulostí. Evropský titul patří Španělkám, které ve finále smetly Francouzky. A kdo z výběru šampionek vyčníval? Mimo jiné i Laia Palauová, jež se rozloučila s Prahou symbolicky - opouští USK a bude hrát v Austrálii.

Pardubické letiště ožije

Východní Čechy, Pardubice - Pardubické letiště má opět plné hangáry.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies