VYBRAT REGION
Zavřít mapu

CZ Loko zavádí změny

Česká Třebová - Několik organizačních změn, mezi které patří i sloučení dvou obchodních úseků do jednoho, zavede od července akciová společnost CZ LOKO.

12.7.2017
SDÍLEJ:

Z otevření nové haly v CZ Loko.Foto: Michal Horák

Změny oznámil Josef Gulyás, generální ředitel firmy, patřící mezi významné evropské výrobce lokomotiv a speciálních drážních vozidel. „Chceme-li své postavení na trhu posilovat, musíme být ještě efektivnější. K tomu tyto organizační i personální změny směřují,“ vysvětlil.

Obchod, tvořený dosud dvěma úseky, se sloučí do jednoho, který bude řídit Jaroslav Plhák z pozice ředitele pro obchod a marketing. Jeho zástupcem pro všechny oblasti mimo Společenství nezávislých států (CIS) bude i nadále Jan Kutálek jako obchodní ředitel. Pro země CIS byl do funkce obchodního ředitele jmenován Alexander Volf. Sloučení obchodních úseků přinese především konzistentní řízení a směrování obchodních aktivit na současných i nových obchodních teritoriích.

Změny se týkají také oddělení servisu. Veškeré, tedy i zahraniční servisní aktivity, budou od tohoto data řízeny oddělením Centrálního servisu. Společnost CZ LOKO přitom dále posiluje kapacitu servisních výkonů, mimo jiné i přesměrováním činností dceřiné společnosti Letohradské strojírny výlučně právě na servisní zakázky.

„Cíl je jednoduchý. Posílení a optimalizace servisních týmů, především na záručním a pozáručním servisu a fullservisu. Trh si především fullservis, tedy servis, zahrnující kompletní údržbu vozidel, žádá víc a víc. Jde o očekávaný vývoj a současný trend. Operátoři chtějí primárně přepravovat a logicky omezují vlastní opravárenské kapacity, tedy lidské zdroje, haly, zázemí, náhradní díly. Je to pro ně zkrátka neekonomické,“ uvedl Josef Gulyás.

Ke stejnému datu se sloučí Úsek pro strategii a projekty a Správní úsek, který nově celý povede Bedřich Bulička. Součástí organizačních změn je rovněž přesun a rozvoj oddělení Systémového controllingu, které povede Romana Szitová. Řízeno bude přímo generálním ředitelem.

„Jde tedy o organizační a personální změny v řídících strukturách společnosti, které se ostatních zaměstnanců bezprostředně nedotknou. Přispějí ale k tomu, abychom byli pružnější a pro naše zákazníky a obchodní partnery čitelnější, a mohli si dovolit realizovat další benefity i pro naše zaměstnance,“ uzavřel Josef Gulyás.

Autor: Redakce

12.7.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ústecký autosalon skrápěl déšť.
20

OBRAZEM: Autosalon skrápěl déšť

Obojživelníci v Labi v Pardubicích lákali na Retroměstečko.
23

OBRAZEM: Obojživelníky si vyzkoušely Labe

Soutěž ukázala, jak přestavět bývalý mlýn

Pardubický kraj, Slatiňany - Ve slatiňanském Společenském domě byla zahájena výstava architektonických soutěžních návrhů na projekt „Revitalizace Kabeláčova mlýna“ (objekt bývalé Modely). V soutěži vypsané městem bylo odevzdáno celkem 25 návrhů.

Nová hasičárna přinese komfort a může být vzorem

Pardubický kraj, Bystré - V Bystrém v těchto dnech dokončují rekonstrukci hasičárny, která si vyžádala dvanáct milionů korun. Jeden milion přispěl Pardubický kraj a čtyři a půl milionu generální ředitelství Hasičských záchranných sborů.

Svatební páry musí na několik měsíců zmizet z pardubické radnice

Pardubice - Připravovaná rekonstrukce historické radnice na Pernštýnském náměstí zasáhne i do svatebních obřadů. Poslední novomanželské páry opustí prostory radnice v sobotu 23. září.

Město Chrudim chce převzít Popperovu hrobku

Pardubický kraj, Chrudim - Chrudimští zastupitelé by měli na doporučení městské rady schválit bezúplatný převod Popperovy hrobky na hřbitově U Kříže do vlastnictví města. Měli by tak učinit kvůli zamýšleným opravám této kulturní památky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení