VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Víkendová porota Deníku

Otázka na víkend: Jaký je váš recept na pohodovou dovolenou?

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku:

Otázka na víkend: prodej alkoholu na sportovištích

Orlickoústecko - Protikuřácký zákon omezuje i prodej alkoholu na sportovištích. Stanovuje limit 4,3 procenta alkoholu, takže „panáka" či „jedenáctku" pivo si už fanoušci nedají. Je to dobře?

Otázka na víkend: zoo

Orlickoústecko - S pěkným počasím se zoologické zahrady stávají častým cílem výletů. Ve které zoo se vám líbilo nejvíc a zažili jste v nich někdy něco nezapomenutelného?

Otázka na víkend: Češi versus cukr

Orlickoústecko - Víkendová porota Deníku: Češi denně snědí 26 kostek cukru. Zabíjí je to. A co vy a cukr?

Otázka na víkend: dovolená

Orlickoústecko - Čas dovolených se kvapem blíží. Chystáte se do zahraničí, nebo dáte přednost tuzemsku? Máte tip na zajímavý výlet či událost?

Otázka na víkend: online nákupy

Orlickoústecko - Moderní doba internetových nákupů skýtá i rizika, ne každý e-shop je spolehlivý. Nakupujete přes internet, nebo dáváte přednost kamenným obchodům?

Otázka na víkend: noční klid

Orlickoústecko - Otázka na víkend: Novela zákona o přestupcích striktně stanovila dobu nočního klidu mezi 22. a 6. hodinou. Pořadatelé akcí v noci musí mít výjimku. Byla přísnější pravidla potřeba, měli jste někdy s hlučnými akcemi problém?

Otázka na víkend: vládní krize

Orlickoústecko - Setkání prezidenta a premiéra se v závěru minulého týdne proměnilo v trapas. Uškodí politikům jejich chování v blížících se volbách?

Otázka na víkend: Do práce jen na čtyři dny?

Orlickoústecko - Česká republika patří mezi země EU s jednou z nejdelších týdenních pracovních dob. Nyní opět padl návrh na zkrácení pracovního týdne z pěti na čtyři dny. Byli byste pro?

Otázka na víkend: stavba roku

Orlickoústecko - V Pardubickém kraji se hledá stavba roku. Jaká stavba si získala váš obdiv?

Otázka na víkend: objevy vědců

Orlickoústecko - Vědci z USA zjistili, proč se samy od sebe rozvazují tkaničky. Co dalšího by podle vás měli zkoumat, jaký vědecký úkol čeká na odhalení?

Otázka na víkend: původ vajec

Orlickoústecko - Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný… Díváte se v obchodě a dáváte pozor, odkud jsou vejce, která do domácnosti kupujete?

Otázka na víkend: úklid

Orlickoústecko - Pod mottem „Krok za krokem zatočíme s odpadem" se v sobotu 8. dubna bude uklízet celé Česko. Co je podle vašeho názoru u nás potřeba uklidit nejvíc?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení