VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Šesté kolo podzimní fotbalové Tip ligy ovládl Martin Štusák z Jablonného

Průběžné pořadí podzimní Tip ligy po šestém kole.

26.9.2012
SDÍLEJ:

Tip liga - Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

1. LIGA
1. místo UO0101 Miroslav Tesař, Č. Třebová⋌8 58
2. místo UO0065 Marcela Vondřejcová, V. Mýto⋌5 55
3. místo UO0089 Milan Kopecký, Č. Třebová⋌14 49

UO0038  Petr Kříž, Choceň⋌8 49
UO0091 Jiří Pešek, D. Libchavy⋌8 49
UO0007 Pavel Stasiowski, Lanškroun⋌5 49
UO0002 Jiří Volf, Ústí n. Orl.⋌5 49
UO0001 Ivana Nováková, Ústí nad Orlicí⋌2 49
UO0082 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O.⋌14 46
UO0112 Pavel Bucháček, Řetová⋌8 46
UO0039 Václav Fajfr, Choceň⋌8 46

2. LIGA
UO0006    Martin Rybka, Č. Třebová    8    46
UO0041    Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota    8    46
UO0057    Markéta Matoušková, V. Mýto    2    46
UO0037    Jindřiška Křížová, Choceň    8    43
UO0084    Zdeněk Kysilka ml., České Heřmanice    8    43
UO0080    Renata Tauchmanová, V. Mýto    8    43
UO0150    Jiří Držmíšek, Choceň    5    43
UO0059    Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí    5    43
UO0040    Lucie Křížová – Fajfrová, Choceň    5    43
UO0067    Roman Páral, V. Mýto    5    43
UO0008    Josef Stasiowski, Lanškroun    5    43

ČFL
UO0042    Marie Turková, Koldín    5    43
UO0130    Stanislav Voženílek, Choceň    5    43
UO0060    Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí    2    43
UO0098    Jolana Špačková, Sopotnice    -1    43
UO0023    Marie Marková, Č. Třebová    14    41
UO0104    Silvie Stránská, Řetová    8    40
UO0017    Karel Dobroucký, Choceň    5    40
UO0141    Milan Pustaj, Č. Třebová    5    40
UO0054    Ludvík Sponner, Jaroslav    5    40
UO0128    Jana Vrabcová, Choceň    5    40
UO0066    Josef Khýn, V. Mýto    2    40

DIVIZE
UO0107    Radek Pešek, Libchavy    2    40
UO0022    Vlastimil Marek, Č. Třebová    8    38
UO0124    Martin Štusák, Jablonné n. O.    17    37
UO0014    Oldřich Kubík, Choceň    8    37
UO0135    Veronika Cinková, Č. Třebová    5    37
UO0061    Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí    5    37
UO0047    Jan Chládek, Rudoltice    5    37
UO0129    Lukáš Ješina, Sruby    5    37
UO0105    Matěj Stránský, Řetová    5    37
UO0152    Petr Vyhnálek, Letohrad    5    37
UO0088    Libor Stránský, Č. Třebová    2    37

KP
UO0031    Jiří Macháček, Semanín    -1    37
UO0115    František Kovář, Přívrat    8    35
UO0116    Lubomír Kopecký, Č. Třebová    8    34
UO0085    Zdeněk Kysilka st., České Heřmanice    8    34
UO0102    Martin Ráb, D. Libchavy    8    34
UO0140    Vladimír Fikejs, Žamberk    5    34
UO0033    Lukáš Kmoníček, Č. Třebová    5    34
UO0094    Michal Kolář, Ústí nad Orlicí    5    34
UO0056    Láďa Matoušek, Sruby    5    34
UO0030    Jan Přívratský, Č. Třebová    5    34
UO0127    Stanislav Vrabec, Choceň    5    34

I.A
UO0136    Milan Eliáš, Č. Třebová    2    34
UO0137    Leoš Jantač, Lanškroun    2    34
UO0058    Radek Matoušek, V. Mýto    2    34
UO0046    Antonín Pácha, Jablonné n. O.    2    34
UO0048    Pavel Bambušek, Rybník    -1    34
UO0019    Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová    -1    34
UO0086    David Veselý, Letohrad    0    32
UO0087    Miroslav Veselý, Letohrad    0    32
UO0083    Jaroslava Kysilková, České Heřmanice    8    31
UO0043    Jiří Turek, Koldín    8    31
UO0113    Pavel Jedlínský, Sopotnice    5    31

I.B
UO0045    Marie Páchová, Jablonné n. O.    5    31
UO0097    Roman Špaček, Sopotnice    5    31
UO0143    Milan Tomek, Rudoltice    5    31
UO0145    Roman Diblík, Sopotnice    2    31
UO0146    Josef Diblík, Sopotnice    2    31
UO0122    Tomáš Halbrštát, Letohrad    2    31
UO0064    Gabriela Khýnová, V. Mýto    2    31
UO0090    Markéta Hyksová, Č. Třebová    -1    31
UO0133    Petr Němec, V. Mýto    -1    31
UO0076    Michaela Šedivá, V. Mýto    -1    31
UO0003    Jiří Volf ml., Ústí nad Orlicí    -1    30

OP II.
UO0118    Josef Pokorný ml., Č. Třebová    0    29
UO0108    Josef Lejsek, Pardubice    8    28
UO0010    Andrej Olenočin, Lanškroun    8    28
UO0009    Jindřiška Olenočinová, Lanškroun    8    28
UO0004    Karel Hála, Č. Třebová    5    28
UO0026    František Janele, Svitavy    5    28
UO0092    Tomáš Kroupa, Ústí nad Orlicí    5    28
UO0005    Milan Routek, Č. Třebová    5    28
UO0049    Petr Bambušek, Rybník    2    28
UO0021    Jaroslav Chudoba, Třebovice    2    28
UO0100    David Tutua, Řetová    2    28

OP III.
UO0063    Miroslav Záleský, Tisová    2    28
UO0144    Libor Diblík, Sopotnice    -1    28
UO0110    Božetěch Šejnoha, Ústí nad Orlicí    5    26
UO0074    Václav Krásný, V. Mýto    8    25
UO0020    Hana Čečerová, Č. Třebová    5    25
UO0016    Čeněk Brebis, Žamberk    2    25
UO0078    Barbora Filipová, V. Mýto    -1    25
UO0123    Lenka Halbrštátová, Letohrad    -1    25
UO0111    Pavla Lejsková, Pardubice    -1    25
UO0072    Václav Šplíchal, V. Mýto    -1    25
UO0096    Iva Sedláková, Ústí nad Orlicí    -4    25

OP IV.
UO0034    Simona Kmoníčková, Č. Třebová    0    24
UO0035    Ladislav Kmoníček, Č. Třebová    8    23
UO0011    Jiří Herynek, Rudoltice    2    23
UO0069    Květa Gabrielová, V. Mýto    8    22
UO0070    Filip Ryant, V. Mýto    5    22
UO0120    David Dostál, Králíky    2    22
UO0119    Vladimír Dostál, Králíky    2    22
UO0055    Stáňa Matoušková, Sruby    2    22
UO0095    Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí    -1    22
UO0159    Petr Dalecký, Vysoké Mýto    5    21
UO0052    Jindřich Dvořák, Choceň    0    21

ČEKATELÉ
UO0051    Pavel Dvořák, Choceň    0    21
UO0099    Michal Tomášek, Sopotnice    0    20
UO0114    Jana Jedlínská, Sopotnice    11    19
UO0134    Pavel Krištof, Č. Třebová    11    19
UO0077    Jakub Šedivý, V. Mýto    5    19
UO0149    Zdeněk Lukes st., Ústí nad Orlicí    2    19
UO0132    Jiří Šejna, Choceň    -1    19
UO0050    Petr Dvořák, Choceň    0    18
UO0117    Lucie Kovářová, Přívrat    8    17
UO0024    Petr Poldauf, Č. Třebová    2    17
UO0075    Evžen Filip, V. Mýto    5    16
UO0062    Martin Janoušek, Brandýs n. O.    2    16
UO0036    Olda Ezr, Rybník    -1    16
UO0142    Josef Pokorný st., Němčice    -1    16
UO0044    Miroslav Absolon, Žamberk    -4    16
UO0071    Hana Ryantová, V. Mýto    -4    16
UO0053    Ondřej Jeřábek, České Heřmanice    0    15
UO0029    Roman Müller, Č. Třebová    5    14
UO0027    Pavel Broulík, Třebovice    -1    14
UO0153    Luboš Jetmar, Ústí nad Orlicí    2    13
UO0125    Martin Štusák ml., Jablonné n. O.    2    13
UO0081    Františka Tlapáková, V. Mýto    2    13
UO0151    Bohumil Klimeš, Zámrsk    0    13
UO0093    Radoslav Kroupa, Ústí nad Orlicí    -1    13
UO0155    Adam Pražák, Ústí nad Orlicí    0    12
UO0018    Miroslav Absolon ml., Žamberk    2    11
UO0028    Daniel Broulík, Třebovice    2    11
UO0121    Petra Filipová, Lichkov    2    11
UO0147    Ondřej Pávek, Ústí nad Orlicí    0    11
UO0157    Karel Halbrštát, Mistrovice 180    0    10
UO0156    Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 180    0    10
UO0068    Zdeněk Ryant, V. Mýto    -1    10
UO0073    Milan Šplíchal, V. Mýto    -4    10
UO0139    Eduard Ditzel ml., Ostrov    0    7
UO0106    Jiří Stránský, Řetová    -1    7
UO0131    Milena Žižková, Choceň    -1    7
UO0158    Jiří Gabriel, Vysoké Mýto    2    6
UO0148    Milan Pávek, Ústí nad Orlicí    0    5
UO0015    Tamara Brebisová, Žamberk    -1    4
UO0103    Lubomír Myšák, Němčí    0    3
UO0161    Božena Lukešová, Ústí nad Orlicí    2    2
UO0013    Oldřich Dostál, D. Čermná    -1    2
UO0012    Štěpánka Kubove, Rudoltice    -1    2
UO0154    Martin Kaplan, Sopotnice    -4    2
UO0109    Josef Novák, Pardubice    5    1
UO0160    Štěpán Šedivý, Vysoké Mýto    2    1
UO0025    Jakub Šindelář, Č. Třebová    0    0
UO0126    Jirka Štusák, Jablonné n. O.    -1    -2
UO0079    Jana Tauchmanová, V. Mýto    -7    -2

UPOZORNĚNÍ PRO VÍTĚZE!
Prosíme vítěze 6. kola Martina Štusáka,  aby se nám ozval na tel. číslo 724 795 667 a domluvil se na převzetí výhry. ⋌
Děkujeme

Výsledky šestého kola

1. Nový Bydžov – Ústí n. O. 1 (2:1)
2. FK Pardubice B – Letohrad 2 (0:2)
3. Dobříkov  – V. Mýto 0 (2:2)
4. Žamberk – Živanice 2 (1:4)
5. Libchavy – St. Hradiště 1 (4:1)
6. Jablonné – Ústí n. O. B 1 (3:0)
7. Rybník – Sopotnice 1 (2:1)
8. Sruby – Č. Heřmanice 2 (0:3)
9. Kerhartice – Kunvald 0 (2:2)
10. Dlouhoňovice – Jehnědí 1 (6:2)

Supertrefa 40

Autor: Redakce

26.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bazén ve Vysokém Mýtě.

Strážníci se dočkají nového auta

Vedení městské společnosti Služby města Pardubic vyrazilo pod vedením ředitelky Ley Tomkové (ANO) do Jihoafrické republiky. Prý na pracovní cestu.

Ředitelka Služeb ve funkci končí

Hajlující vlčák ústeckého absolventa je Grafikou roku

Praha/Ústí n. O. – Ze Střední školy uměleckoprůmyslové Ústí nad Orlicí vycházejí absolventi, kteří se v životě neztratí. A nejen to. Řada z nich pokračuje ve studiu na vysokých uměleckých školách a sbírají úspěchy. Jeden opravdu výrazný zaznamenal ve středu 15. února grafik a ilustrátor Jakub Bachorík.

Město připravuje revoluční změnu v nakládání s odpady

Moravská Třebová – Moravská Třebová od března zavádí sofistikovaný svoz odpadu.

Bravo! Kohouty hnala fantastická návštěva

Česká Třebová – Drama od první do poslední minuty. Takové bylo páté a rozhodující čtvrtfinálové střetnutí krajské ligy, ve kterém Kohouti po tuhém boji udolali juniorský tým Havlíčkova Brodu.

Zástupci škol z celé republiky přijeli na festival vzdělávání

Litomyšl – Nebývale velký zájem vzbudila akce Nakopněte svoji školu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies