Proti Heřmanově Městci zaúřadoval Lux

Letohrad – V dalším kole II. NHbL přijeli do Letohradu heřmanoměstečtí Ježci. Letohradská rezerva mohla díky odloženému utkání extraligy využít pětice hráčů A týmu. U všech pěti branek Letohradu byl reprezentant Ondřej Lux.

1.10.2014

Letohradská rezerva si poradila s hráči Heřmanova Městce 5:3.Foto: Iva Janoušková

SK Hokejbal Letohrad B – Heřmanův Městec 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 3. Lux (Halbrštát, Ptáček), 3. Ptáček (Lux), 23. Lux, 28. Lux (Paukrt), 41.Jurga (Lux) – 20. Doležal (Böhm), 34. Běloušek (Novák), 44. Hutla. Rozhodčí: L. Hubálek, J. Halbrštát. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 20. Střely: 15:19. SK Hokejbal Letohrad B: Špárlinek – Nožka, Ptáček, Blecha, Fajfr, Janďourek, Jurga, Lux, Urban, Paukrt, Halbrštát.

Letohradští prolomili bezbrankové skóre už ve třetí minutě, kdy pěknou souhru přetavil v gól Lux. Po 23 vteřinách už na časomíře svítil stav 2:0, kdy tentokrát Lux nahrával Ptáčkovi. Ve 20. minutě se Ježkům podařilo snížit. Ve 22. minutě byl za podražení vyloučen Paukrt, ale ani oslabení nezabránilo Luxovi přesně zacílit a svůj hattrick dokonal na počátku 28. minuty. V posledním dějství se zdálo být rozhodnuto, ale přesto se Ježci nevzdali, Běloušek snížil, jenže o tom, že body zůstanou doma, rozhodl bombou od modré Jurga. V závěru už jen kosmeticky upravil hostující Hutla. (ij)

Opilé šoféry zastavil strom a beton

Chrudimsko – Během uplynulé soboty se na Chrudimsku staly tři nehody, které měly společného jmenovatele – alkohol. Všem viníkům hrozí peněžitý trest nebo dokonce vězení.

Útočník Jiráský si z Jablonného udělal dobrý den

Orlickoústecko – Těžkou šichtu za sebou mají hráči Jablonného. V Zámrsku neměli žádnou šanci na úspěch, protože domácí potvrdili, že mají velkou kvalitu.

Myšák odvolal pokutový kop

Orlickoústecko - Ohlasy trenérů po druhém kole krajského přeboru.

Kinematograf zve hned do dvou míst

Orlickoústecko /Krátce/ – Kinematograf bratří Čadíků se usídlil na letohradské zámecké terase a také v Areálu zdraví a sportu v Dolní Čermné. Na obou místech se promítá v úterý od 21 hodin.