Polička byla nad síly České Třebové

Orlickoústecko – /HOKEJBAL/ Zápasy druhé hokejbalové ligy dvěma okresním týmům proti elitě soutěže příliš nevyšly. Letohrad nestačil na Hronov a Česká Třebová podlehla Poličce.

18.3.2010

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/Jan Jelínek

Hronov – Letohrad B 2:1 (1:0, 1:1, 0:0). Domácí se ve druhé třetině ujali dvoubrankového vedení, avšak Letohrad nic nezabalil. Holeček dokázal snížit a jeho spoluhráči si potom vytvořili několik slibných příležitostí ke srovnání skóre, leč žádnou nezužitkovali.

Fakta – branky a asistence:
Hudeček (Hajník, Bittner), Hajník (Bittner, Hudeček) – Holeček (Hausler). Rozhodčí: Bayer, Hubálek. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. Střely: 26:15. Letohrad: Stárek – P. Holeček, Pirkl, Janďourek, Kovář – Hausler, T. Holeček, Mazurkiewicz, P. Šourek, Ptáček, Veselý , Černohous, Kovrzek, Faltus.

Č. Třebová – H. Městec B 7:1 (0:1, 4:0, 3:0), Č. Třebová – Polička 3:7 (2:4, 0:2, 1:1).

18.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Z utkání SKP Slovan Moravská Třebová vs. MFK Chrudim B.

Krajský přebor: Neporazitelný lídr? Povídejte to v Třemošnici

5. ročník "Kyšpereckého liciťáku".

Na Orlici mastili mariáš

Divize C: Pardubice nabily pořádnou baterii

Východní Čechy, Kratonohy - Ať žije reprezentační přestávka. Pro utkání v Kratonohách se totiž pardubická rezerva výrazně posílila. Důležité tři body ale vydolovala až dvě minuty před devadesátou. Pardubičtí tak soupeři vrátili podzimní prohru (0:3).

'Mrtvoly' upozornily na nebezpečné emise

Pardubický kraj - Řekli ne! Vstupní halu jedné z budov krajského úřadu v Pardubicích v pondělí pokryly „mrtvoly".

Krajská záchranka má nového ředitele

Pardubice – Zdravotnickou záchrannou službu Pardubického kraje povede Igor Paar. Na pozici ředitele nastoupí od začátku dubna.„Doktor Paar na záchrance pracuje už 18 let a doposud je vedoucím lékařem pro územní odbor Svitavy a Ústí nad Orlicí. Máme jistotu, že záchranná služba bude v rukou člověka, který dokonale zná veškeré vnitřní procesy a nebude se muset s agendou seznamovat," uvedl hejtman Martin Netolický.

Ptáček soupeři hlasitě zazpíval

Orlickoústecko - Nezaváhali. Pro vstup do jarní části krajské I.A třídy měli fotbalisté Lanškrouna ideálního soupeře. S předposledním Horním Jelení si poradili 4:0, když hattrick po přestávce nastřílel Ptáček. Stačilo mu 14 minut.