Lanškroun i Letohrad mají po jedné výhře

Lanškroun – Volejbalové družstvo žen hrající krajský přebor přivítalo v dalším utkání soupeřky z Letohradu. Domácí hráčky nečekal lehký úkol, což potvrzuje vyrovnanost celé soutěže. Nakonec si volejbalistky připsaly jedno vítězství a jednu porážku.

4.12.2012

Ilustrační fotoFoto: Deník/Pavel Sonnek

Lanškroun – Letohrad 1:3 (-19, 12, -25, -12)
Úvod se domácím hráčkám příliš nevydařil a jejich hra byla velmi rozpačitá. Letohrad ovládl první set poměrem 25:19. Opakem prvního setu byl ten druhý. Lanškrounské volejbalistky na palubovce dominovaly a dovolily soupeřkám získat pouhých dvanáct bodů. Ve třetím setu se strhla velká bitva a nakonec se poměr míčů zastavil na skóre 25:27, což pravděpodobně rozhodlo o výsledku utkání. V závěrečném setu již Lanškroun nestačil a prohrál velkým rozdílem 12:25, což hráčky domácího týmu mrzelo.
Lanškroun – Letohrad 3:0 (28, 22, 15)
Plné odhodlání nastoupily volejbalistky Lanškrouna o několik hodin později do druhého utkání s cílem odčinit porážku z prvního zápasu. V prvním setu se opět obě družstva tahala o každý míč a štěstí se nakonec přiklonilo na stranu domácích hráček, které měly pevnější nervy a zvítězily poměrem 30:28. Další dva sety si již Lanškroun pohlídal a ovládl celý zápas poměrem 3:0. Lanškroun: Hájková, Jehličková, Marková, Krsková, Váně, Pluhařová, Křivková, Šebrlová, Kolderová, Jurčová. (hš, bed)

Výsledky: Choceň A – D. Újezd A 1:3 a 3:0, Chvaletice A – Slatiňany A 3:0 a 3:1, TJ Pardubice A – USK Pardubice A 2:3 a 1:3.

4.12.2012 VSTUP DO DISKUSE

Jedním ze dvou laureátů letošní Ceny města je Karel Metyš.

Cena města zná letošní laureáty. Jsou dva

Moravskotřebovský bazén čekají opravy. Vyžádají si investici okolo čtyřiceti milionů korun.

Bazén čekají opravy

Polští pašeráci utíkali od cigaret, čeští dopláceli pokuty

Pardubický kraj - Zásilku neproclených cigaret a také léků na výrobu drog zajistili o víkendu celníci v Pardubickém kraji.

Pánové se drželi při zemi, rybník jim vypálila počtem branek Tesařová

Orlickoústecko - Za vším hledej ženu. V případě manželů Tesařových ze Skuhrova to rozhodně platí. Zatímco Miroslav Tesař odešel z tohoto kola s minus pěti body, jeho žena Markéta se může těšit na cenu pro vítězku pátého kola Fortuna Tip ligy, když nasbírala spolu s bonusem bodů šestnáct.