Letohrad – Habešovna 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Úvod utkání se lépe vydařil domácímu týmu. V polovině třetí minuty otevřel skóre zápasu kapitán Letohradu Válek – 1:0. Válek vstřelil i druhou branku Letohradu a dostal ho tak do vedení o dvě branky. Závěr utkání už byl plně v režii domácího týmu, hráči si vytvářeli spoustu šancí. Využít nějakou se ale podařilo až minutu před koncem utkání Kudynovi, který svou samostatnou akci zakončil brankou a stanovil tak konečný stav prvního utkání na domácím hřišti. Fakta: Branky a asistence: 3. Válek (Lux, Paukrt), 30. Válek (Kudyn), 44. Kudyn. Vyloučení: 6:4. Bez využití. Střely: 27:21. Rozhodčí: Janda (Česká Třebová), Hubálek (Žamberk).

Letohrad – Pento Most 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Účet utkání otevřel v desáté minutě letohradský Lux, který využil přesilovku. V polovině dvanácté minuty využil vyloučení letohradského Štefky hostující Rambaussik. Půlminutu na to odpověděl Šíblo a dostal do vedení znovu Letohrad. Ve dvanácté minutě druhé třetiny zvýšil na 3:1 svojí dělovkou Kudyn.

Ve třetí třetině měli co dělat oba gólmani. V páté minutě na 3:2 snížil mostecký Kreisinger, více branek už v utkání nepadlo. V polovině šesté minuty byl ošklivě faulován Kopečný, který tak své účinkování v tomto utkání nedobrovolně ukončil. Minutu před koncem ještě fauloval Šíblo, domácí ale nastalý tlak ze strany Mostu ustáli a tři body za výhru si tak připsali na své konto oni. Branky a asistence: 10. Lux (Blecha), 13. Šíblo (Kudyn, Štefka), 27. Kudyn (Štefka, Šíblo) – 12. Rambaussik (Kreisinger), 35. Kreisinger (Rambaussik). Vyloučení: 7:9, navíc Hampejs 2 x 10 a Zahradník 2+10. Využití: 1:2. Střely: 32:24. Rozhodčí: Chládek (Letohrad), Hubálek (Žamberk)⋌(ij)