VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Nesmí řídit, přesto zavinil nehodu

Ústí nad Orlicí - Ve čtvrtek v 17 hodin došlo k řetězové nehodě v ulici Letohradská na odbočce ke stavebninám poté, co se řidič nákladního auta dacia zřejmě plně nevěnoval řízení, přehlédl auta před sebou a zezadu do nich narazil.

Vydají se Orlickým podhůřím

Ústí nad Orlicí - Ústečtí turisté pořádají v sobotu 41. ročník pochodu a cyklojízdy Orlickým podhůřím. Start bude v restauraci U Malinů mezi 7. a 10. hodinou, cíl tamtéž.

Zapomenuté Oustí vytahuje z šuplíků fotografické poklady

Orlickoústecko, Svitavsko - Velkou odezvu má na jaře založená facebooková skupina Zapomenuté Oustí, která je návratem do starých dobrých časů, kdy v Ústí nad Orlicí stávaly chaloupky jak z betlému, ulicemi se o pouti proháněl ledoborec Krasin a rozmach textilního průmyslu městu vynesl přezdívku „východočeský Manchester".

Zvou na dětský den s IZS

Ústí nad Orlicí - Městská společnost Tepvos uspořádá v pátek od 9 do 14 hodin „Dětský den s IZS". V části parkoviště před aquaparkem budou vystavena policejní vozidla, vozidlo HZS. Je připravena jízda na koloběžkách a segway. Společnost Besip formou zábavných kvízů seznámí zájemce s bezpečným chováním v dopravním provozu.

Oslavy začínají! Představí se oděvní design

Ústí nad Orlicí - První červnový den je pro „umprumku" ve znamení zahájení oslav 125 let od založení školy. První výstavu nabídne symbolicky obor, který je s dějinami uměleckoprůmyslové, dříve textilní školy, spjat vůbec nejdéle. V prostorách Malé scény se bude prezentovat ateliér Designu oděvů od 17.30 hodin.

Nemocnice v kraji čeká specializace

Pardubický kraj - Chystá se i sdružování pracovišť, která nejsou dostatečně využívána.

O pekle na Sibiři

Napsali  jste nám 

Z technických dílen v Perle sešlo, město nezískalo dotaci

Ústí nad Orlicí - Areál zkrachovalé textilky Perla 01 v centru Ústí nad Orlicí projde letos viditelnou proměnou. Připravuje se rozsáhlá demolice továrních hal, která udělá místo novému domu dětí a mládeže a umožní rozšířit bezplatné parkování.

Ústí hostilo tradiční závody do vrchu

Ústí nad Orlicí - Historické i soudobé závodní speciály, více než stovka jezdců, burácení motorů a vůně benzínu. Ústí nad Orlicí o víkendu hostilo tradiční závody do vrchu, při nichž jezdci zdolávají 21 zatáček na Andrlův chlum.

OBRAZEM: Duha se loučila se školním rokem

Ústí nad Orlicí - Zahrada ústeckého Domu dětí a mládeže Duha ožila v sobotu Zahradní slavností, která je tradičně pořádána k ukončení školního roku. Přehlídku kroužků DDM doplnil i další program.

Sražený motorkář skončil v nemocnici

Ústí nad Orlicí - Na ulici Sokolská nedala šestadvacetiletá řidička osobního auta pravděpodobně přednost v jízdě motorkáři, který jel po hlavní silnici. 

'Do Ústí se vracím rád,' říká pilot Oselly FA 30

Ústí nad Orlicí /ROZHOVOR/ - Závodník Miloš Beneš nemůže na Ústecké 21 chybět.

Ústecká 21: Česká špička závodů do vrchu nebude na startu chybět

Ústí nad Orlicí - Silnice směrem z Ústí nad Orlicí na Andrlův chlum bude o víkendu uzavřena. Důvod je jasný, přednost dostávají závody automobilů do vrchu - Ústecká 21.

Zkusí, jaké to je řídit autobus

Ústí nad Orlicí - V sobotu 27. května se v areálu ČSAD uskuteční den otevřených dveří, a to od 11 do 14 hodin. Icom transport otevřel brány firmy už loni a akce se setkala s velkých úspěchem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení