VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LETOHRAD

Vicemistři republiky. Žákům chyběl ke zlatu krok

Plzeň, Sušice, Letohrad - Famózní sezona starších žáků Letohradu má nakonec stříbrnou příchuť.

Mladší dorost Letohradu má mistrovský titul

Kutná Hora, Letohrad - Vrátili do Letohradu zlato! Po skvělé sezoně, postupu do čtvrtfinálové skupiny a semifinálové výhře nad Hostivaří jeleni bravurně zvládli i finále. V něm nedali mladší dorostenci Plzni sebemenší šanci a zvítězili 6:0 po brankách Vojty Bogdányho, Davida Levého, Filipa Faltuse a hattricku Lukáše Faltejska. Letohrad je tak mistrem hokejbalové extraligy mladšího dorostu po osmi letech.

Mezinárodní hudební festival zahájí Gabriela Demeterová

Letohrad - Osmadvacátý ročník Mezinárodního hudebního festivalu v Letohradu letos odstartuje ve velkém stylu: už v sobotu v 19.30 hodin jej na Tvrzi Orlice zahájí galakoncertem „Mé filmové lásky" houslistka Gabriela Demeterová a Filharmonie Hradec Králové.

Podepsali smlouvy na dotace

Letohrad - Město zvolilo nový způsob předávání dotací z Fondu volnočasových aktivit. Zástupci čtyř desítek spolků a sdružení už na radnici slavnostně podepsali smlouvy o finančních příspěvcích.

Mořeplavec může znovu vyplout

Letohrad - Více než 433 tisíc korun. Tolik do pondělního dne nasbíral námořní svéráz Martin Doleček na opravu své lodě a dokončení plavby okolo světa.

Venclovo zahradnictví ožije zpěvem i módou

Letohrad - Pátý Zahrádkářský víkend ve Venclově zahradnictví na letohradském Podměstí opět pro návštěvníky připravil pestrý program na oba víkendové dny.

Zahrádkářskému víkendu přálo počasí

Letohrad - O víkendu se Venclovo zahradnictví na Podměstí Letohradu ponořilo do slavnostního. Konal se tu už pátý ročník Zahrádkářského víkendu a v pestrém programu si své místo našla i móda. 

Muzejní noc oslavili tvořením, šermováním i výkladem

Letohrad - Zhruba šest desítek lidí zavítalo na Letohradskou muzejní noc, která v centru města začala už v pátečním odpoledni.

Zahrádkáři zvou na nabitý víkend

Letohrad - Květiny, výpěstky, řemesla, móda i hudba, to všechno skýtá pátý ročník Zahrádkářského víkendu, který začne právě v sobotu.

Hodiny ve věži zámku už nebudou rušit spánek hostů, odbíjení v noci skončilo

Letohrad - V Letohradu uložili k nočnímu spánku zámecké hodiny. Jejich odbíjení budilo hosty zámeckého hotelu, proto se naposledy ozvou v deset večer a pak se odmlčí na celou noc.

Probudí strašidla a opečou buřty

Letohrad - Okolí letohradského zámku v pátek ovládne Muzejní noc.

V muzeu oživí historické postavy

Letohrad - V muzeu se v pátek uskuteční Muzejní noc.

Škola pořádá Zahradní slavnost

Letohrad - Základní škola U Dvora ve čtvrtek pořádá Zahradní slavnost. Akce se uskuteční v prostorách školy, zahrady, hřiště a kulturního domu.

Na letohradské pouti si každý přišel na své

Letohrad - 304. Kopečková pouť přilákala i letos tisíce lidí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení