VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LETOHRAD

Na „kulturák" si vezmou úvěr

Letohrad - Město se připravuje na rekonstrukci Domu kultury, vezme si úvěr ve výši 150 milionů korun na dvacet let. Schválili jej zastupitelé.

LetoHrátky lákají na řemesla, sport i zvířata

Letohrad - Tradiční loučení se školním rokem aneb Vítání prázdnin, to jsou LetoHrátky, které na přelomu června a července obsadily rozlehlý areál Mateřské školy Taušlova.

OBRAZEM: Kostel představuje tajemství krajky

Letohrad /FOTO/ - Když se řekne krajka, každému se okamžitě vybaví Vamberk. Mnozí ale vědí, že i Letohrad má své krajkářky, mimo jiné Marii Králíkovou.

Léto přivítají LetoHrátky

Letohrad - Zatímco školy v pátek dopoledne na dva měsíce osiří, v letohradské Mateřské škole Taušlova bude v pátek i v sobotu rušno. Opět po roce totiž rozlehlý areál školky hostí LetoHrátky, akci, která společně s dětmi vítá prázdniny.

Gólman Jan Šimara má jasno: „Tenhle šampionát nikdo nepřekoná"

Letohrad /ROZHOVOR/ - Ač původem „Vsetíňák", už několikátou sezonu je JAN ŠIMARA zdí v letohradské brance. Letos se s týmem jelenů probojovali do play off hokejbalové extraligy, tam až v pátém zápase podlehli pozdějšímu mistrovi z pražských Lužin a nikoho nepřekvapilo, když se jeho jméno objevilo v nominaci na domácí šampionát v Pardubicích.

Kdo cestuje kolem světa, měl by něco vydržet

Letohrad /Píšete nám/ - Sobota 17. června patřila na cvičišti kynologů za Orlickým rybníkem dětem. Konal se tu Dětský den s pejsky a program byl více než lákavý. 

Nádvořím se nesla hudba Letohradských i Daruvarských

Letohrad – Uplynulý pátek a sobota byly v Letohradu ve znamení akce Dny partnerských měst, do které se zapojil Letohrad, chorvatský Daruvar a polská Niemcza.

Letohrad hostí partnerská města

Letohrad - V pátek začínají Dny partnerských měst, na kterých se vedle letohradských souborů a uskupení přestaví i zástupci polského města Niemcza a chorvatského Daruvaru.

Jarní část byla nejlepší za tři roky, co trénuji

Letohrad /ROZHOVOR/ - Hráči Letohradu jsou nyní v době odpočinku, volno už má také trenér Tomáš Friml, který si sezonu protáhl na hokejbalovém mistrovství světa.

Symbol olympiády má jméno

Letohrad - Bílou klokanici pojmenoval Jiří Mádl Bibi Olympia.

Znají termíny nočního strašení

Letohrad - Oblíbené noční strašidelné prohlídky letohradským parkem budou pokračovat i letos.

OEZ roste. Do Letohradu by za prací mohli přijít Ukrajinci

Letohrad - Skladová hala vyroste v areálu OEZ ještě letos. Má unikátní samohasicí systém.

Kostelíčky vystavují na „gymplu“

Letohrad - Ve vstupní chodbě Letohradského soukromého gymnázia je do 23. června k vidění výstava Vím já kostelíček, která sbírá finance na obnovu kostelíků na Králicku - letos na kostelík v Heřmanicích.

Se psy vyrazí na cestu kolem světa

Letohrad - Soutěže, zábavu, skákací hrad a také mazlení s pejsky slibuje dětem sobotní Dětský den s pejsky, který pořádají letohradští kynologové ve svém areálu na Orlici za Orlickým rybníkem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení