Záloha Chocně rozstřílela Lanškroun B

Orlickoústecko - Další zápasy odehráli o uplynulém víkendu hokejisté okresního přeboru.

13.12.2011

Žamberk - Dlouhoňovice 3:1 (2:0, 0:1, 1:0).Foto: David Silber

Na prvním místě se usadily Čestice, stíhá je Choceň B a Rychnov nad Kněžnou.

Řetová - Semanín 5 : 4 (2:2, 2:0, 1:2).

Kvalitní utkání odehrané na trošku horším ledě. Semanínsko-ústecké mužstvo je vyrovnaným soupeřem i pro ostatní mužstva, a tak po tvrdém utkání si družstvo domácích i přes velký tlak soupeře ke konci třetí třetiny udrželo vítězství.

Fakta - branky: M. Fabián 3, T. Resler 2 – M. Dvořák 2, M. Bednář, R. Vaníček. Rozhodčí - David, Kareš, Pavlíček. Vyloučení: 8: 10. Diváci: 48.

Králíky - Čestice 2:5 (2:1,0:2,0:2)

Vyrovnané utkání, které jednoznačně nezvládla dvojice rozhodčích Brejša, Vičar. Domácí vedli 2:0 a měli několik příležitostí na navýšení skóre, ale nestalo se tak a hosté postupně i za přispění rozhodčích skóre otočili.

Fakta - branky: M. Šverák, J. Hlava – M. Dočkal 2, V. Mňuk, J. Marha, M. Jiruška. Vyloučení: 5:1 + Hlava Jakub, Hlava Jiří st. 10 OT. Rozhodčí: Brejša, Vičar. Diváci: 65.

Choceň B - Lanškroun B 11:2 (2:0, 5:1, 4:1)

Záloha Chocně nedala Orlům mnoho šancí a zcela ovládla led.

Fakta - branky: Růžička, Příhoda 4, Smutek 2, Ropek, Švec, Adámek, Michálek – P. Mík ml., Dušek. Rozhodčí: Najman - Bidlová, Kobr. Vyloučení : 4:3 navíc P. Mík ml. (La) 10 OT. Využití: 0:0. Oslabení 0:0. Diváci: 20.

Rychnov n. K. - Králíky 6:3 (4:2, 2:1, 0:0)

Dvě třetiny tahali hokejisté Králík za kratší provaz, ve třetí třetině si domácí vítězství v pohodě pohlídali.

Fakta - branky: M. Šverák 2, D. Paulus. Rozhodčí: Černý - Brejša, Brokeš. Diváci: 130.

Žamberk - Dlouhoňovice 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky: Nosál, Vábr, Brožek Martin – D. Hrčka.

Další výsledek: Voděrady - Verměřovice 2:6.

13.12.2011 VSTUP DO DISKUSE

Mistrovství Evropy basketbalistek v Hradci Králové: České republika - Španělsko.