Voděrady – Dlouhoňovice 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Tým hostů měl opticky více ze hry i více střílel, ale vedení se ujal až v polovině první  třetiny po vydařené kombinační akci Marka Keprty s Janem Plundrou.

S nástupem do druhé části hry domácí celek přitvrdil. Nejdříve umožnil hostům trestné střílení a poté dvě přesilové hry pět na tři, přesto hosté výhody nezužitkovali. Naopak nechali ujet a zakončit domácí dvojici Šrut – Pávek a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu.

Závěrečná část zápasu se odehrávala zcela v režii Dlouhoňovic. Nejdříve zvyšoval Hrčka a v polovině třetiny upravil konečný stav zápasu Macháček. Domácí tým dokončil zápas v dvojnásobném oslabení a zbavil se možnosti na změnu výsledku ve svůj prospěch.

Branky: Šrut –  Plundra J., Hrčka, Macháček. Rozhodčí Knytl, Novák. Vyloučení 13:2. Diváků: 57.

Řetová – Králíky 9 : 3 (5:0, 1:2, 3:1)

Branky – Fabián 3, Husák 2, Berka, Drozd, Jetmar, Lakomý – Brzák, Šponar, Hlava st. Rozhodčí Černý, Konečný. Vyloučení 5:7. Diváků: 45.

Žamberk – Čestice 1:7 (0:1,1:2,0:7)

Od začátku zápasu si Čestičtí vytvořili tlak, který však dlouho nedokázali využít. Ojedinělé protiútoky soupeře skončily vždy v náručí brankáře. V 17. minutě se dokázal prosadit čestický V. Dvořák – 0:1.

Ve druhém dějství hosté mírně polevili a domácí skoro vyrovnali hru. Ve 26. minutě se nemýlil Dočkal – 0:2. Domácí dokázali snížit ve 30. minutě, kdy se trefil Kubíček – 1:2. Čestice odpověděly ve 38. minutě, kdy puk za záda domácího brankáře dopravil Marha – 1:3.

Na začátku třetího dějství měli několik dobrých příležitostí hráči Žamberka, ale brankář Čestic nepustil žádný jejich pokus za svá záda. Čestičtí přidali a začali svého soupeře přehrávat. V 50. minutě se ze skrumáže před branku dokázal prosadit Dočkal 1:4. V 53. minutě vstřelil 100. branku Čestic v této sezoně Vladimír Sajdl 1:5. V 58. minutě využil přesilovou hru Sejbal – 1:6. Poslední branku vstřelil v 59. minutě Dočkal – 1:7. Branky: V. Dvořák, Dočkal 3, Vl. Sajdl, Sejbal – Kubíček. Rozhodčí: Hlava st., Hlava ml., Zezulka. Vyloučení: 5:7 navíc V. Dvořák 2 x 10 min. Využití:0:2. V oslabení: 0:2. Diváků: 70.

Rychnov n. K. – Lanškroun B 8:7 SN (2:2, 4:3, 1:2, 1:0)

Branky: Sveřepa 4, Rašek, Mlateček 2, Moravec – Konečný 2, Dušek, Vlček, Tichý 2, Mík ml. Rozhodčí: Hlava st. – Hlava ml., Zezulka. Vyloučení: 7:5. Využití 2:0. Oslabení 0:0. Diváků: 20.