HC Kohouti Česká Třebová – HC Ledeč nad Sázavou 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Branky: 2. Poskočil (Dítě), 4. Fúzik (Jindřich, Poul), 18. Hemský (Jindřich), 22. Hemský, 35. Zadina (Vlček), 43. Matys (Hemský), 59. Poskočil (Hemský, Janda) – 36. Štěrba (Zadražil, Duben). Rozhodčí: Kratochvíl – Teplý, Silacký. Vyloučení: 7:8, navíc Hrabaň (Ledeč) 10 min. OT. Využití: 3:0. Diváci: 326. Česká Třebová: Mahdal – Krejnus, Lesák, Poul, Šťastný, Poskočil, Matys – Zadina, Vlček, Klíma – Zítka, Jindřich, Fúzik – Hemský, Janda, Dítě.

Nic nového se v první třetině nedělo na českotřebovském stadionu. Bývá zvykem, že hráči s kohoutem na hrudi nastoupí velmi soustředěně a vypracují si náskok. I tentokrát měli výtečný start. Hosté jim nabídli hned ve 2. minutě přesilovku pět na tři, kterou Třebovští nepohrdli a navíc v pokračující výhodě jednoho muže udeřili podruhé. Povedenou třetinu korunoval třetí brankou Hemský.
Stejný hráč se prosadil ještě jednou, když se od mantinelu protáhl šikovně před branku a zakončil naprosto přesně – 4:0. Kohouti i nadále měli velkou převahu, skóre však nenarůstalo i díky tomu, že domácí mířili ve dvou případech do tyčí. Přesto na 5:0 zvýšil Zadina a poté se jediného úspěchu dočkali i hosté, konkrétně to byl Štěrba.
Třetí dějství už se tak mohlo pouze dohrát, neboť o držiteli tří bodů bylo rozhodnuto. Kapitán Matys přidal ve 43. minutě šestý gól a výsledek na 7:1 uzavřel nejlepší muž na ledě Marek Hemský minutu před koncem.

HC Spartak Choceň – ZH Pardubice 13:1 (4:1, 6:0, 3:0)
Branky: 2. L. Pilař (Krejza), 14. Knytl (Křečan, M. Pilař), 14. T. Prachař (Fišer, P. Prachař), 20. Fišer (P. Prachař, T. Prachař), 22. Fišer (P. Prachař, Voříšek), 26. Pochobradský (L. Pilař), 30. Fišer (T. Prachař), 32. Pochobradský (L. Pilař, Krejza), 39. Pochobradský, 40. Fikejz (Knytl), 52. Krejza (Pochobradský, L. Pilař), 58. P. Prachař (Fišer, T. Prachař), 60. Křečan (Fikejz, Knytl) – 12. M. Šejba (Martinec). Rozhodčí: Kejř – Málek, Souček. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:0. Diváci: 441. Choceň: Malý – Florián, Bessonov, Voříšek, Jehlička, Novák, Fikejz – P. Prachař, T. Prachař, Fišer, L. Pilař, Pochobradský, Krejza, Křečan, Knytl, M. Pilař.

Třetí adventní neděli nastoupil domácí Spartak poprvé v sezoně s Tomášem Malým v brance proti ZH Pardubice. Hosté po celý zápas působili bezradným a naprosto odevzdaným dojmem, proto o zisku tří bodů nebylo pochyb.
Již ve 2. minutě otevřel skóre Lukáš Pilař. Na tuto branku ještě dokázali Pardubičtí odpovědět, když chybu obrany Spartaku potrestal Šejba. Ani vyrovnávací branka však hosty nedonutila k vyšším obrátkám. Naopak na Čeladiho se valil útok za útokem. Výsledkem je 64 střel, které vyprodukovali choceňští hokejisté za zápas.

Zajímavost
V čase 13:32 dosáhl Pavel Prachař svou první asistencí v utkání na metu 300 kanadských bodů ve statistikách KLM Pardubicka. Aktuálně má na svém kontě 112 odehraných zápasů, ve kterých nasbíral 303 bodů za 146 branek a 157 asistencí.

Do pardubické branky nastoupil ve druhé třetině Paleček, ale domácí pokračovali náporem a všechny formace postupně zatápěly jemu i obraně před ním. Spartak si otevřel střelnici a proměnil zápas v jednoznačnou záležitost. Divák lačný po dramatu si tentokrát nepřišel na své, ale zato bylo vidět několik povedených kombinací. V průběhu třetiny dovršil svůj hattrick Miroslav Fišer a zanedlouho nato i Lubomír Pochobradský. Prostřední část hry přinesla i několik vyloučení. Mimo jiné byl Spartak potrestán dvakrát za příliš mnoho hráčů na ledě, musel několikrát do třech, ale nová akvizice v brance Chocně byla pozorná.
Třetí dějství nepřineslo žádnou změnu scénáře a pokračovala exhibice. V poslední sekundě zápasu pečetil výhru Michal Křečan a uzavřel skóre na 13:1.