Česká Třebová – Choceň B 3:4 sn (0:0, 1:3, 2:0, 0:0).

Branky: Kvasnička, Teplý, M. Chadima – Šedivý, Příhoda, Schejbal, rozhodující sam. nájezd Šedivý. Rozhodčí : Schaffer – Kis, Pekárek. Vyloučení: 12:14, navíc Opařil a Schejbal (CH) 10 min. OT. Využití: 2:1. Diváků: 264. Po zakřiknutém začátku se domácí herně vyrovnali papírově silnějšímu soupeři. V polovině zápasu byl však stav 0:3. Díky velké bojovnosti se povedlo Třebovským vyrovnat. V nájezdech se trefil pouze Šedivý, a tak výhru slavila Choceň. Jan Smutek, vedoucí mužstva Chocně B: „Zpočátku se hrál hokej, který vycházel ze zabezpečených obran. Druhou třetinu jsme začali dobře, dali jsme tři branky. Ve třetí třetině jsme hodně diskutovali s rozhodčími. Hra se rozkouskovala a hokej se rozpadl. Domácím se podařilo vyrovnat. V nadjezdech nám dobře zachytal brankář.“

Lanškroun - Svitavy 6:3 (3:0, 1:2, 2:1).

Branky: M. Langr 2, Kilčický 2, D. Langr, Kotoulek - Musil, Bohatý, Radimecký. Rozhodčí Mergl – Škeřík ml., Veselý. Tresty 7:15. Využití 1:1. Diváků 315. Lanškroun, jenž vstupoval do utkání s vědomím, že musí vyhrát, byl po celý zápas hokejovějším týmem a zaslouženě vyhrál. Hosté si cestu k vítězství zkomplikovali sami častým vylučováním.
Skuteč – Polička 2:1 pp.
Příští kolo (neděle): Lanš. – Skuteč, Svitavy – Č. Třebová, Choceň B – Polička.