Mužstvo Chocně zajíždělo ve středu na nehostinný stadion ve Světlé.

Světlá n. S. – Choceň

4:5 pp (3:0, 1:2, 0:2, 0:1)

Začátek zápasu se hostům vůbec nevydařil, vlivem nedisciplinovanosti hráčů totiž odehráli deset minut ve třech. Mužstvo domácích toho využilo ke vstřelení tří branek.

Ve druhé třetině začali hosté více bruslit a vytvořili si několik brankových příležitostí. Avšak byli to opět domácí kdo vstřelil další branku a zdálo se, že je po zápase – 4:0. Jenže Choceň skórovala ještě v té samé minutě, co inkasovala. Z branky se radoval po přihrávce Ondřeje Šedy Marek Kišš. Minutu před koncem třetiny dal Pochobradský, který těžil z akce Fikejze – 4:2. Ve druhé třetině se Choceňští příliš rozptylovali mluvením. Za zbytečné řečnění se do kabin pakoval Držmíšek. Deset minut dostal i Krejza.

Rozhodující moment zápasu nastal ve třetí třetině, když byl vyloučen domácí Žák na pět minut a do konce utkání za hrubý faul na Škorpila. Toho Choceň využila ke vstřelení branky ve 49. minutě Frnkou. Přihrávajícím byl Procházka. V této fázi hry byla Choceň lepším mužstvem a vyrovnat na 4:4 se jí podařilo v 52. minutě Pochobradským. Tím si hosté vynutili prodloužení. V tom po akci Hudouska vstřelil vítěznou branku Procházka.
Sestava Chocně: Dundáček – Janoušek, Kopsa, Kišš, Frnka, Šeda O., Bartheldy, Fikejz, Procházka, Hudousek, Pollák, Pokorný, Papadopulos, Držmíšek, Pochobradský, Krejza, Škorpil O.