HOKEJ: Odveta se Chocni doma nevydařila

Choceň - Ani druhý zápas hokejového turnaje Metuje cup, kterého se Choceň účastní jako jediný zástupce Pardubického kraje, jí nepřinesla vítězství.

23.9.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

Choceň – N. Město 2:5

Minulý týden prohrála Choceň v N. Městě 1:6 především kvůli nepovedené poslední třetině. Nyní jí nevyšla první.

Fakta – branky Chocně: Procházka, V. Škorpil. Rozhodčí: Najman. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:4, 1:0, 0:1.

Sestava Chocně: Dundáček – Nejedlý, Studnička, Mimra, Janoušek, Michálek – Procházka, Vích, Šeda, Šedivý, Pochobradský, Krejza, Pollák, Zavřel, Černý, P. Šeda, Držmíšek, V. Škorpil.

Autor: Pavel Ryšavý

Místo události:
23.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Základní umělecká škola J. Pravečka v Lanškrouně. Ilustrační foto.

'Zušky' chystají koncerty i poutě

I jedna chyba rozhodne zápas

Mořeplavec může znovu vyplout

Letohrad - Více než 433 tisíc korun. Tolik do pondělního dne nasbíral námořní svéráz Martin Doleček na opravu své lodě a dokončení plavby okolo světa.

Hřebčín připravuje obnovu anglického parku a stodol

Pardubický kraj, Kladruby nad Labem - Hřebčín o víkendu žil. Koně předváděli čtverylku i hráli fotbal.

Vejvanovice oslavily 850. výročí první písemné zmínky

Pardubický kraj, Vejvanovice - Mažoretky, slavnostní projevy, svěcení praporu, vystoupení místních dětí, bohatý kulturní program. To vše obsahovala sobotní oslava 850. výročí první písemné zmínky o obci Vejvanovice.

Dostihy: V první kvalifikaci vyhrál Zarif

Východní Čechy, Pardubice - První kvalifikaci na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou ovládl desetiletý ryzák Zarif s žokejem Josefem Bartošem, který skončil v loňském ročníku Velké třetí.