Bratři Šediví otočili utkání

Č. Třebová – Zimní stadion Na Skalce přivítal na přátelském utkání hokejisty domácí Lokomotivy Česká Třebová, kteří se utkali s celkem Závodní hokejová Pardubice. Domácí hokejisté nakonec zvítězili 5:4.

6.10.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

Č. Třebová – Pardubice 5:4

Druhé přípravné utkání s účastníkem oblastního přeboru Pardubicka nezačalo pro domácí moc dobře. Ospalý začátek Třebováků, neúčast „hokejbalistů“ Kvasničky a bratrů Demlových a hlavně opět chyby v obranné fázi posloužily ne vůbec špatnému soupeři k jednoznačnému vedení 3:0. Ještě že v 18. min. svým důrazem Bohouš Řehák dotlačil puk za záda Vostřáka a upravil stav třetiny na přijatelných 1:3.

Po přestávce to byli opět hosté, kteří odskočili na tři branky. Lokomotiva se však pomalu začínala rozjíždět a když navrátilec Stanek snížil na 2:4, bylo veseleji. Pak se naplno rozjely budoucí posily. Bratři Šediví ve spolupráci s Dohou prakticky zařídili obrat. Vše podpořeno zlepšenou obranou, větší bojovností a „vysušeným střeleckým prachem“ útočníků přispělo k otočení zápasu na 5:4.

Tým i jeho nový trenér Petr Vršanský si tak připsal první vítězství v sezoně.

Fakta – branky: Řehák B., 28. Stanek, M. Šedivý, D. Šedivý – Čermák 2, Martinec, Verner. Rozhodčí: Kobr, Najman. Diváci: 105. Třetiny: 1:3,2:1,2:0.

(jas)

6.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Obchodní centrum Grand

Pardubický Febiofest připomněl díla architekta Josefa Gočára

Pouhé dva týdny po kolaudaci se na nové sportovní hale v České Třebové zřítila střecha.

Kontrolní den objasní rozsah škod, stav haly i další postup

V kostce z regionu: Otevřeli obálky s nabídkami

Vysoké Mýto /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - O rekonstrukci bazénu v Mýtě se přihlásilo pět firem, komise otevřela obálky minulý týden a teď ji čeká posouzení nabídek.

Kompletní slatiňanská sestava zaúřadovala...

Pardubicko /KOMENTÁŘ/ - Krajský přebor: V několika případech se fotbalistům Slatiňan v poslední době nepovedlo venkovní utkání. I proto si v Poličce říkali, že by nemuseli být úplně bez šance na dobrý výsledek. Jenže lídr přeboru je z takových myšlenek vyvedl.

Památka, nebo ruina? O dětské nemocnici rozhoduje ministerstvo

Pardubický kraj, Moravská Třebová - Ministerská komise doporučila budovu nebourat.

Další favorit v Trutnově ostrouhal

Východní Čechy, Trutnov - Divize C: Pět vítězství již v jarní části sezony nasbírali fotbalisté Trutnova. Získali již dokonce o dva body více než za celý podzim.