Č. Třebová – Pardubice 5:4

Druhé přípravné utkání s účastníkem oblastního přeboru Pardubicka nezačalo pro domácí moc dobře. Ospalý začátek Třebováků, neúčast „hokejbalistů“ Kvasničky a bratrů Demlových a hlavně opět chyby v obranné fázi posloužily ne vůbec špatnému soupeři k jednoznačnému vedení 3:0. Ještě že v 18. min. svým důrazem Bohouš Řehák dotlačil puk za záda Vostřáka a upravil stav třetiny na přijatelných 1:3.

Po přestávce to byli opět hosté, kteří odskočili na tři branky. Lokomotiva se však pomalu začínala rozjíždět a když navrátilec Stanek snížil na 2:4, bylo veseleji. Pak se naplno rozjely budoucí posily. Bratři Šediví ve spolupráci s Dohou prakticky zařídili obrat. Vše podpořeno zlepšenou obranou, větší bojovností a „vysušeným střeleckým prachem“ útočníků přispělo k otočení zápasu na 5:4.

Tým i jeho nový trenér Petr Vršanský si tak připsal první vítězství v sezoně.

Fakta – branky: Řehák B., 28. Stanek, M. Šedivý, D. Šedivý – Čermák 2, Martinec, Verner. Rozhodčí: Kobr, Najman. Diváci: 105. Třetiny: 1:3,2:1,2:0.