Dolní Čermná – Libchavy B 4:1
Fakta – branky: Nastoupil, Novák, Marek, Bednář – Vídeňský. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Lichkov – Klášterec n. O. 3:2
V 15. minutě domácí nezareagovali na rychlé rozehrání přímého kopu a inkasovali po střele Bartoše. Postupně se jim však zaslouženě podařilo stav utkání otočit na 3:1 po brankách Matoulka, Gerži a Buly. Závěr zápasu patřil Klášterci, kterému se podařilo snížit Břízou z pokutového kopu, ale vyrovnat už nedokázal.
Fakta – branky: M. Matoulek, L. Gerža, Bula – Bartoš, Bříza. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Kunvald – České Heřmanice 2:3
Fakta – branky: Moudrý, Bílek – Novotný, Šplíchal, Šrut. Rozhodčí: Lukes st. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Jehnědí – Dlouhoňovice 4:0
Vedoucí tým tabulky měl po celé utkání převahu, kterou zvýraznil čtyřmi vstřelenými brankami. Hosté hrozili pouze z brejků, měli dvě šance, avšak vyšli naprázdno.
Fakta – branky: Horák 2, Šeda, Zastoupil. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

D. Třešňovec – Helvíkovice 1:4
Fakta – branky: Dorazil – D. Maleček 2, Kolman, vlastní. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 2:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Žichlínek B – Luková 4:3
One man show Jana Vondráčka. Na derby se musel hodně těšit. Čtyřmi góly odstřelil Lukovou. Pro rezervu to bylo první vítězství v sezoně.
Fakta – branky: Vondráček 4 – Prokop, Kyral, Ptáček. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:0. Diváci: 170. Poločas: 3:1.

1. Jehnědí                  8 6 0 0 2 19:8 18
2. Č. Heřmanice         7 5 1 0 1 16:8 17
3. Libchavy B             7 5 0 0 2 16:18 15
4. Kunvald                 8 4 1 0 3 23:12 14
5. Helvíkovice            7 4 1 0 2 15:14 14
6. Albrechtice            7 4 0 1 2 20:4 13
7. Lichkov                  7 4 0 0 3 17:13 12
8. Dolní Čermná        7 3 0 1 3 12:8 10