Orlickoústecko – Existenční zápas pro oba celky vyšel lépe týmu hostí. Boříkovice měly problém se sestavou a je s podivem, že někteří hráči k tak důležitému utkání ani nepřicestují, nebo až v jeho průběhu. Mistrovice nastoupily ve velkém stylu a měly několik šancí. Bezbrankový stav vydržel do 58. minuty, kdy Jansa poslal míč pod břevno. Následně se nechal vyloučit domácí Krejčí za nesmyslné šlápnutí na soupeře a výhru hostí pečetil Škorpil. Tři body z venku si přivezly i Kerhartice. Výhra v Rybníku se dá považovat za překvapení, ale to může být Kerharticím jedno, protože potřebují každý bod a tyhle tři se náramně hodí. Na sestupových příčkách je po 23. kole Sopotnice, když prohrála v Němčicích, které odehrály celé utkání s jedenácti muži, neboť neměly nikoho na střídání. Těžkou pozici měla rezerva Jiskry. Béčko Žamberka je rozjeté a doma si vzít vítězství nechtělo, protože nadále může živit naději na triumf. Jiskra tak spadla na poslední místo. Cenný bod získaly Rudoltice. Hostily první Těchonín. Utkání skončilo bez branek a rozhodovaly až pokutové kopy. Bezstarostné utkání Brandýs – Tatenice skončilo výhrou domácího týmu 3:0. Trápící se Dobrouč přenechala body Žichlínku, který se ani moc nenadřel.

Rudoltice – Těchonín 0:0 penalty 3:4
Fakta – rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:1. Diváci: 86. Poločas: 0:0.

Boříkovice – Mistrovice 0:2
Fakta – branky: 58. Jansa, 81. Škorpil. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (63. Krejčí). Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Brandýs nad Orlicí – Tatenice 3:0
Fakta – branky: 7. Hruša, 25. Šroler, 59. Hanzl. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (71. Hradil). Diváci: 110. Poločas: 2:0.

Rybník – Kerhartice 0:2
Fakta – branky: 63. a 82. Kaplan. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Žamberk B – Jiskra B 4:1
Fakta – branky: 10. Chládek, 29. Huška, 60. T. Kotyza, 80. Pešek – 27. Maleček. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Němčice – Sopotnice 3:1
Fakta – branky: 24. Adamec, 36. Hurt, 83. Marik – 86. Jariš. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:1. Diváci: 95. Pol.: 2:0.

D. Dobrouč – Žichlínek 1:3
Fakta – branky: 13. Majvald – 36. Motl, 64. Heger, 70. Štarman. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

1. Těchonín 23 17 0 6 69:35 51
2. Žamberk B 23 16 0 7 67:29 47
3. Němčice 23 16 0 7 53:36 47
4. Žichlínek 23 15 0 8 60:41 44
5. Rybník 23 13 0 10 45:50 37
6. Brandýs n. O. 23 11 0 12 43:42 35
7. Tatenice 23 10 0 13 46:45 34
8. D. Dobrouč 23 11 0 12 43:44 33