Vítězné tažení lídra pokračuje

Jičín, Letohrad – Před velmi slabou návštěvou se na umělé trávě v Jičíně střetly ve 20. kole fotbalové divize C celky z opačných pólů tabulky.

12.4.2011

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

Letohrad jako vedoucí celek neponechal nic náhodě a od prvních minut přišpendlil domácí hráče před branku brankáře Puše. Během 15 minut nevyužili letohradští hráči minimálně pět tutovek.

SK Jičín – FK OEZ Letohrad 0 : 4 (0:2 )

Branky: 26. a 47. Nadrchal, 42. Brendl, 51. Kuželka.

Letohrad začal sebevědomě a úvodní střela Vaniše z trestného kopu skončila těsně nad břevnem domácího gólmana. Následovaly dvě velké šance Semeráka, hlavička Macháčka a opět dělovka Vaniše z 20 metrů, která provětrala rukavice domácího brankáře. Žádná šance ale neskončila brankou. Ve 13. minutě přeloboval domácí obranu mladý Macek a zkušený Semerák postupoval sám na branku, ale ani tuto 100% šanci zkušený kanonýr neproměnil. Uklidnění na hostující kopačky přinesl Nadrchal, který zužitkoval centr Kaila a hlavou otevřel stav zápasu. V závěru prvního poločasu po závaru před domácí brankou Brendl dorazil míč do sítě a hosté vedli 2:0.

Ve druhém poločase hosté rozhodli o utkání během šesti minut. Nejprve Nadrchal druhou brankou v zápase ve 47. minutě střelou po zemi zvýšil na 3:0 pro hosty. V 51. minutě centr Kaila přistrčil Konečný před volného Kuželku a ten upravil s přehledem na konečných 0:4.Letohrad už další příležitosti nevyužil. Domácí se k ohrožení letohradské branky nedostali a závěrečný hvizd rozhodčího pro ně byl vysvobozením. Hosté dlouhé minuty nepůjčili domácím hráčům míč a na hřišti jasně dominovali.

Sestava Letohradu: Kykal – Macháček, Macek, Vaniš, Moník (55. Kříž) – Kail, Kuželka (57. Stejskal), Bíro ,Nadrchal – Brendl (50. Konečný) , Semerák.

(hyn)

12.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

Letiště posílí svou bezpečnost

Víkendové dění v regionu pohledem redaktorů Deníku

Abilympiáda opět potvrdila svoji prospěšnost

Pardubice - Populární abilympiáda dává možnost lidem s tělesným či psychickým postižením předvést, co dokáží.

AUTOMIX.CZ

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Česká automobilka Škoda v minulých letech získala pověst výrobce především praktických vozů, které nabízejí řadu chytrých nápadů. V poslední době se ale značka snaží také působit emotivně. I proto zvažuje sportovní auto, které bude inspirované legendárním kupé 110 R ze 70. let.

Slavnosti návštěvníky nezklamaly

Pardubický kraj, Litomyšl - Jídlo všeho druhu, a zejména knedlíky provoněly o víkendu Smetanovo náměstí v Litomyšli.

V Chrudimi operovali hokejistu Jána Lašáka. Cítí se skvěle

Východní Čechy, Chrudim - Chirurg zdejší nemocnice Pavel Holeka má velké renomé, a to zejména mezi sportovci. Získal si ho díky svým ojedinělým operativním zákrokům. Jeho práci si pochvaluje i hokejista Ján Lašák, účastník několika mistrovství světa a dvou olympiád.