Normu pěti obdržených branek na zápas si udržela na domácím hřišti Sopotnice, když fasovala „bůro" od rezervy Žamberka. První porážku v sezoně si zapsaly Mistrovice, když podlehly Rybníku, který podal o poznání lepší výkon než v minulém kole. S vervou se vrhli do utkání hráči Tatenic proti béčku Jiskry, ale na konci jim zbyly pouze oči pro pláč.

Těchonín – Němčice 4:1
Neporazitelnost pokračuje. Těchonín doma znovu zvítězil, ale jednoduché to zprvu neměl. Dostal se do vedení v 12. minutě, ale Němčice přispěchaly s odpovědí velmi brzo. Poločas tak skončil smírně 1:1. Důležitým momentem bylo vyloučení hostujícího Macka v 56. minutě, po kterém následoval pokutový kop a Hynek si s ním poradil – 2:1. Velmi zajímavý duel tím utrpěl, protože domácí pak přidali dva slepené góly a rozhodli o vítězství.
Fakta – branky: Krejčí 2, Hynek z penalty, Dostálek – Macko. Rozhodčí: Lukes ml. ŽK: 3:3. ČK: 0:1. Diváci: 95. Poločas: 1:1.

Sopotnice – Žamberk B 2:5
Zdálo se to být až symbolické. Sopotnice má problémy v obraně, což jasně ukázala hned první minuta zápasu. Komunikace mezi obráncem a brankářem skřípala, čehož využil k rychlé brance Vávra. Podobnou pozici měl také Rous, který v 21. minutě vstřelil druhý gól hostí. Vzápětí už to bylo 0:3, když ránu Kočího tečoval mimo dosah gólmana jeden z obránců. Povedený poločas Žamberka podtrhl čtvrtým gólem Kotyza. Domácí už věděli, že body z toho nebudou, ale stav alespoň korigovali. Po hodině hry snížil Macek, jenže o chvíli později vrátil hostím čtyřgólový náskok Molnár. Konečnou podobu výsledku dal v 79. minutě Kubišta z pokutového kopu.
Fakta – branky: Macek, Kubišta z penalty – Vávra, Rous, Kočí, J. Kotyza, Molnár. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:4.

Žichlínek – Kerhartice 3:1
Domácí byli celou dobu lepším mužstvem, když se jim dařilo držet balón, kombinovat a dostávat se do příležitostí ke skórování. Brankový účet otevřel Dorazil ve 12. minutě. Zhruba pět minut před koncem poločasu chtěl žichlínský Jelínek míč uklidit pryč z vlastního vápna, jenže zavěsil nádherně pod víko vlastní branky. Ukázkový „vlastenec" odčinil hned na začátku druhého poločasu, kdy prostřelil gólmana hostí – 2:1. Skóre posléze pečetil Pánik a domácí až do konce hru kontrolovali.
Fakta – branky: Dorazil, Jelínek, Pánik – Hanus. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:0. Diváci: 200. Poločas: 1:1.

Rudoltice – D. Dobrouč 3:1
Fakta – branky: vlastní, Tejkl, Stránský – Švercl. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Boříkovice – Brandýs n. O. 1:2
Fakta – branky: Štencl – Horáček, Lajza. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 0:2.

Tatenice – FC Jiskra B 0:1
Velký tlak od prvních minut na branku hostí nepřinesl domácím žádný gól, když Hradil přestřelil prázdnou branku a krátce nato trefil břevno. A Tateničtí toho litovali, neboť ihned na začátku druhé půle dorážel míč do sítě Bednář. Když pak domácí neproměnili ani pokutový kop, zůstali bez bodů, které si odvezli šťastnější hosté.
Fakta – branky: Bednář. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 1:4. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Mistrovice – Rybník 2:4
Fakta – branky: Jansa 2 – Mich. Kareš 2, Palík, Felcman. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 1:3.

1. Těchonín 5 4 1 0 0 19:6 14
2. Rybník 5 3 1 0 1 12:6 11
3. Mistrovice 5 3 1 0 1 10:6 11
4. Jiskra B 5 3 0 1 1 23:10 10
5. Žichlínek 5 2 1 2 0 15:8 10
6. Brandýs n. O. 5 3 0 1 1 9:11 10
7. Žamberk B 5 3 0 0 2 15:8 9
8. Rudoltice 5 2 0 1 2 15:22 7