skupina A
Dobříkov – St. Mateřov 0:7
Hráči Dobříkova prohrávali už od druhé minuty a konečný výsledek mluví za vše.
Fakta – branky: Hlaváček 4, Fenik 2, Zezula. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 1:1. Diváci: 123. Poločas: 0:2.

Sruby – Zámrsk 2:3
Poločas začali lépe hosté a po akci, která zaváněla ofsajdem, se ujali vedení brankou Bálka. Sruby se dostaly do hry po půlhodině, kdy Chadima minul branku ve své šanci a čtyři minuty před koncem první půle neprostřelil Zachař gólmana, když se ocitl sám před brankou.
Po přestávce se děly v derby věci. Domácí začali svého soupeře jasně přehrávat a krásnou střelou k tyči vyrovnal Gerčák. V 65. minutě otočil výsledek střídající Vrabec – 2:1. Další příležitosti měl na kontě Jiráský, ale dvakrát mu scházely pouze centimetry. Zámrsk se zvedl až v 80. minutě, kdy nekrytý Bálek zadělal na drama – 2:2. V posledních minutách vzal osud zápasu do svých rukou rozhodčí. V 86. minutě se srazili v pokutovém území brankář s obráncem hostí, míče se zmocnil Jiráský a pohodlně skóroval, jenže rozhodčí mu branku neuznal. Domácí vehementně protestovali, sudí nechal pokračovat ve hře, což hosté využili, do rozhozené obrany se vřítil Peterka a odstartoval peklo – 2:3. Po konci zápasu měli pořadatelé hodně práce, aby uchránili rozhodčího od pohromy. Je smutné, že derby po deseti letech rozhodne sudí. Podle trenéra hostí totiž měl gól Jiráského platit.
Fakta – branky: Gerčák, Vrabec – Bálek 2, Peterka. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 3:3. Diváci: 400. Poločas: 0:1.

Verměřovice – Lanškroun B 2:1
Diváci si na brankové příležitosti museli nějakou chvíli počkat, neboť v utkání byla cítit důležitost, protože oběma celkům se příliš nedaří. Do první z nich se dostali hosté ve 20. minutě. Pěknou střelu z hranice velkého vápna však brankář Pražák vytěsnil na roh. Lanškrounští dlouho neotáleli a přišli s další příležitostí, která hodně brnkala na nervy fanoušků. Lob přes gólmana spadl kousek před brankovou čáru a odrazil se na břevno, od něhož se vrátil zpátky do hry. Tutovku měli hosté těsně před poločasem, jenže situaci dva na nikoho trestuhodně zahodili.
Do druhé půle vstoupili aktivněji Verměřovičtí. Na pravé straně se uvolnil J. Sklenář, postupoval s míčem až do pokutového území a tvrdou střelou orazítkoval tyč. V 52. minutě se ale hosté ujali vedení. Nákop z hloubi pole tečoval Fait a podklouznuvší gólman už nestihl zakročit – 0:1. Pět minut nato bylo vyrovnáno. Aut Černaje si našel Kmeť a pohotově zacílil – 1:1. Rozhodnutí padlo v 67. minutě. Kvapil se sólem prodral do vápna, byl faulován a z penalty poslal domácí do vedení Smejkal.
Fakta – branky: Kmeť, Smejkal z penalty – Fait. Rozhodčí: Depeš. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Řetová – Sebranice 5:2
Řetovští začali svižně a zaměstnávali gólmana hostí od prvních minut. Bohunek minul jen těsně, ale v 21. minutě už Voleský mířil přesně – 1:0. V 38. minutě se opřel do balónu Vaňous a ránou z hranice vápna zvýšil na 2:0. Hosté ještě do poločasu korigovali gólem z přímého kopu.
Domácí i ve druhé půli působili mnohem aktivněji a šli za vítězstvím. V 50. minutě se znovu prosadil Vaňous. Na drama sice ještě zadělal Prokůpek, ale poslední desetiminutovka patřila Řetovským, kteří dvěma góly dali razítko na důležité body.
Fakta – branky: Vaňous 2, Voleský, Bohunek, Müller – Kalánek, Prokůpek. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Polička B – FC Jiskra 2008 1:1 penalty 6:5
Ve vyrovnaném zápase sotva průměrné úrovně působili hosté v první půlce fotbalovějším dojmem, ale hrálo se prakticky bez šancí. Po změně stran rezerva ožila a ze svého tlaku vytěžila vedoucí branku v 81. minutě, když se za hranicí pokutového území opřel do míče V. Král a jeho rána zapadla za záda bezmocného Valčíka. Domácí se ale neradovali dlouho, neboť v 87. minutě fauloval v šestnáctce Findejs a Hinkelmann s přehledem proměnil penaltu. V rozstřelu vedli hosté 3:0, nakonec se však po osmé sérii radovali z vítězství 6:5 Poličští.
Fakta – branky: V. Král – Hinkelmann (PK). Rozhodčí: Sochor. Poločas: 0:0.

Dlouhá Loučka – Libchavy 3:1
Loučce vyšel začátek velice dobře a rychle se ujala vedení, když z levé strany přesně střílel Marván. Soupeř potom přidal na tvrdosti, ale jediným výsledkem bylo, že fauloval Křivánka ve vápně a penaltu s jistotou proměnil Kolář. V 53. minutě přidal třetí zásah P. Chromý, ale rozhodnuto ještě nebylo. Hosté korigovali v 65. minutě Blažkem a tlačili se i nadále dopředu, jenže několik dalších slibných příležitostí nevyužili. Loučka pak už závěr ustála.
Fakta – branky: Marván, J. Kolář (PK), P. Chromý – Blažek. Rozhodčí: Štěrba. Poločas: 2:0.

Ústí n. O. B – Cerekvice 2:1
První velká šance se zrodila před brankou hostí v 6. minutě. Hlavičku Falty fantasticky zlikvidoval gólman Kusý. Cerekvice si počínala lépe. Běžela 13. minuta, když odražený míč z rohového kopu napálil do šibenice Pražák – 0:1. Následně se Ústí dostalo do trvalého náporu, ale naráželo na pevnou obranu nebo gólmana. Ten zneškodnil střelu Langera i pokus R. Rába. Ještě předtím měl dvě gólovky hostující Schauer.
Oba celky si nic nedarovaly ani po přestávce, prim však nadále hrály obrany. V 74. minutě se dostal do úniku Lorenc, který narazil na připraveného brankáře Truhláře. Sedm minut před koncem zastavil ústecký brankář i střelu Schauera. Zápas dospěl do napínavé koncovky. V 88. minutě vyslal Brabec za obranu O. Skalického, který oslavil návrat na hřiště po těžkém zranění vyrovnávacím gólem. Hosté se nedokázali ani vzpamatovat a přišel další šok. Falta si ve vápně zpracoval míč po trestném kopu, předložil ho Šebrlemu, a ten rozhodl.
Fakta – branky: O. Skalický, Šebrle – Pražák. Poločas: 0:1.

Morašice – Jablonné 0:2
V prvním poločase ani jeden ze soupeřů nevystřelil mezi tři tyče, a tak „museli" Morašičtí pomoci hostům do sedla čistým vlastencem. Po změně stran hráli prakticky jenom domácí, soupeře zmáčkli, vynutili si tlak, jenže koncovka v jejich podání byla neúčinná. Jablonné si trpělivě počkalo na svoji šanci, ta přišla po střele Václavka z 35 metrů, kdy zapadla do „vinglu". Zlikvidovat dvougólové manko bylo pro domácí fotbalisty neřešitelné.
Fakta – branky: vlastní, Václavek. Poločas: 0:1.

1. Jablonné n. O.⋌ 10 7 0 0 3 20:11 21
2. Ústí n. O. B⋌ 10 5 2 0 3 18:14 19
3. Kamenná Horka⋌ 10 5 1 2 2 12:8  19
4. FC Jiskra 2008⋌ 10 5 1 1 3 17:13 18
5. Libchavy⋌ 10 5 1 0 4 19:16 17
6. Dlouhá Loučka⋌ 10 4 2 1 3 17:21 17
7. Cerekvice n. L.⋌ 10 3 3 1 3 18:15 16