Radost měli jen soupeři a důvod je prostý, odvezli si totiž jedenáct z dvanácti možných bodů. Ústí, Česká Třebová a Vysoké Mýto jsou bez bodu, Letohrad má alespoň jeden.

Jiskra Ústí n. O. – Trutnov 1:2 (0:0)
Ústečtí nezačali špatně, působili na hrací ploše aktivněji než hosté a počítali šance, jenže pouze ty neproměněné. Už ve druhé minutě pálil z velmi dobré pozice vysoko nad Kukla, aby vzápětí z deseti metrů netrefil branku. Po čtvrthodině hry postupoval sám na gólmana Souček, přehodil ho, ale s ním i branku. Výčet šancí v této fázi hry ukončil Felcman, když obral o míč jednoho z obránců, následné střele ale scházela přesnost.
Postupem času se Trutnov dostával více do hry, působil fotbalověji, přesto se do větších příležitostí nedostával.
Klíčový okamžik prvního poločasu přišel v 45. minutě. V pokutovém území byl faulován úderem loktu do obličeje Vaňous, jenže exekutor penalty Hudec jen nechal vyniknout gólmana Šťastného nepříliš umístěnou střelou.
I v prvních minutách druhé půle byli domácí aktivní, ale trvalo to pouze do 56. minuty. Před ústeckou branku přilétlo několik centrů z obou stran, ten poslední skončil podle sudího na ruce Davida a z „desítky" poslal Trutnov do vedení Kilevník. Ústečtí byli otřeseni, nicméně zbraně nesložili a v 69. minutě se dočkali vyrovnání. Kapitán Vaňous si vzpomněl, jakže se má zahrávat přímý kop a míč poslal podél zdi s přispěním tyče do brány – 1:1. Domácí se nadechli k náporu. Další šanci v utkání měl Kukla, poté běžel i sám na gólmana, jenže Šťastný včas vyběhl. Rozhodnutí nastalo v 89. minutě. Hostující Matějka sebral ještě na své půlce míč, obešel tři bránící hráče v černobílých dresech a nechytatelnou ránou spustil gejzír radosti svých spoluhráčů, zatímco na druhé straně zavládlo zklamání, neboť Trutnov k poražení určitě byl.

Fakta – branky: 69. Vaňous – 56. Kilevník z penalty, 89. Matějka. Rozhodčí: Rais. ŽK: 1:4. Diváci: 190. Poločas: 0:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Felgr (57. Brabec), David, Hudec, Kaláb (67. M. Kovář) – Felcman, P. Falta, Vaňous, Souček (57. Langer), Smejkal (74. M. Falta) – Kukla. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Horák, R. Kovář, Makovský – Matějka, Marks, Landyš, Kilevník, P. Holubec – Kejzlar (81. Kamitz).

FK Česká Třebová – Živanice 0:2 (0:1)
Naděje domácích na dobrý výsledek v zápase vzala za své již ve čtvrté minutě, kdy Ptáček minul míč a Vágner umístěnou střelou k tyči rozvlnil poprvé síť – 0:1. Přihrávku mezi třebovské obránce dostal následně Janecký, ale branku přestřelil. Domácí se dostali k vážnější příležitosti až v 21. minutě. Po kombinační akci sklepl Borek míč Zahálkovi, který ale nezamířil mezi tři tyče. V permanenci byl na straně druhé gólman Hejl, když nejprve kryl hlavičku Janeckého a vzápětí i střelu Gorola. Na konci poločasu neuspěl hlavičkující Borek.
Čtvrtá minuta se stala osudná i ve druhé půli. Autor první branky přelstil v pokutovém území Ptáčka a šikovným lobem přes gólmana se radoval podruhé – 0:2. Od této chvíle Živanice kontrolovaly hru. Když v 73. minutě prosvištěla Greplova rána nad šibenicí a v 84. minutě Rataj na malém vápně neuvěřitelně minul, odvezli si hosté tři body zaslouženě.

Fakta – branky: 4. a 49. Vágner. Rozhodčí: Mrkáček. ŽK: 2:0. Diváci: 280. Poločas: 0:1. FK Česká Třebová: Hejl – Kubásek (68. Pešek, Strnad, Ptáček, Novotný – Nágl – Frňka (61. Pachl), Zahálka, Urbanec, Grepl (82. Rataj) – Borek. TJ Sokol Živanice: Knobloch – Buriánek, Novák, Ferčák, Poděbradský – Novotný, Polák, Gorol, Kakrda – Vágner (79. Pavlásek), Janecký (90. Ráliš).

SK Vysoké Mýto – Jablonec nad Jizerou 0:4 (0:2)
Soupeř přijel do Mýta posílen hráči z ligového Jablonce a na hřišti to bylo od začátku hodně znát. Již ve druhé minutě se po tečované střele prosadil Krystan – 0:1. Domácí mohli vyrovnat po samostatné akci Svobody, nicméně gólman jeho střelu vyrazil a z následného rohu trefil Kopřiva břevno. To bylo ze strany svěřenců trenéra Olivy na dlouhou dobu vše. Ve dvacáté minutě se podruhé zapsal do střelecké listiny Krystan – 0:2. Ještě před koncem poločasu se dostal do „loženky" Povr, radost mu překazil skvělým zákrokem Černík. Mýtští o přestávce vystřídali v obranných řadách, jenže změny oživení nepřinesly, když hned v 50. minutě neuhlídali domácí Jirouška, který se trefil hlavou po rohovém kopu – 0:3. Poté se hodně potil gólman Černík a jen díky němu neutrpěli Mýtští debakl. Na střelu Krejčíka byl v 59. minutě krátký – 0:4, ale za svůj výkon se určitě stydět nemusí. Před koncem duelu mohl alespoň kosmeticky upravit skóre Svoboda, obešel gólmana, ale zakončení chyběla přesnost. Jablonec ukázal, že je hodně kvalitním mužstvem a Mýto bude muset hodně rychle zapomenout.

Fakta – branky: 2. a 20. Krystan, 50. Jiroušek, 59. Krejčík. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 1:1. Diváci: 220. Poločas: 0:2. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Valášek (46. Pecháček), Němeček, Lebeda (46. Konečný) – Luptovský (57. Dostál), Jedlička, Kopřiva, Žák – Svoboda, Štěpánek (63. Motl).

FK OEZ Letohrad – Kutná Hora 1:1 (0:0) penalty 2:4
Utkání se Spartou Kutná Hora skončilo pro Letohrad nakonec alespoň vyválčeným bodem. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem. Na rozdíl od domácích si vytvořili střelecké příležitosti, Čapek ani zkušený Frejlach své šance ke vstřelení branky nedotáhli do konce. Letohrad se spíše přizpůsobil hře hostů. Cesta dlouhými nakopávanými míči nevedla k úspěchu ani k překonání kutnohorské obrany.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. První šanci si vytvořil ve 47. minutě Kabourek, když se šikovně zbavil obránce a střelou ohrozil brankáře Stehna. V dalších minutách připravil střeleckou pozici pro Kabourka Tichý, ale gólman střelu se štěstím vyrazil na roh. Do vedení tak šli hráči Kutné Hory. Krystl se nechal v pokutovém území předskočit Hačkou a ten hlavou vsítil první branku zápasu. Letohrad poté nasadil do hry čerstvé síly a snažil se o vyrovnání. To přišlo až v závěru zápasu v 85.minutě. Vaniš pěknou střelou z přímého kopu nedal brankáři šanci. Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém byli úspěšnější hosté. Za Letohrad neproměnili pokutové kopy Ehrenberger a Tichý. Kutnohorští byli v této disciplíně stoprocentní.

Fakta – branky: 85. Vaniš – 62. Hačka. Rozhodčí: Ginzel. ŽK: 0:5. Diváci: 150. Poločas: 0:0. FK OEZ Letohrad: Ehrenberger – Krystl (65. Hrubý), Kail, Vaniš, P. Štěpán – Černohorský (79. Strasmeier), Linhart, J. Štěpán, Šponar – Kabourek (71. Lipenský), Tichý.

1. Dobrovice 11 8 2 1 0 27:6 29
2. Benátky n. J. 11 5 4 1 1 22:9 24
3. Jablonec n. J. 11 7 1 0 3 26:16 23
4. Živanice 11 7 0 2 2 15:7 23
5. Kutná Hora 11 5 2 1 3 20:13 20
6. Trutnov 11 4 1 4 2 15:7 18
7. Letohrad 11 4 2 2 3 12:12 18
8. Česká Třebová 11 4 1 3 3 14:10 17