Jedni jsou úspěšní, další tápou. V šestém kole si první výhru v sezoně vybojovali fotbalisté rudoltické rezervy. Počkali si na derby proti Dolnímu Třešňovci a mohli si ji náležitě užít. Shodným výsledkem 3:2 skončilo také utkání v Boříkovicích. Nejvíce branek padlo v Českých Heřmanicích, kde si domácí zastříleli a odnesl to Kunvald. Hosté přijeli pouze s jedenáctkou hráčů. Heřmaničtí vedli už v poločase 4:1, konečný výsledek pak byl 7:1. Tři minuty dělily od vítězství Lichkov, jež podobně jako Kunvald přijel k zápasu pouze v jedenácti. Jenže helvíkovický Chrástecký vyrovnal a druhý bod pak zůstal doma po rozstřelu. Ani proti Mistrovicím se nepodařilo bodovat Žihclínku B. Za hosty se prosadili otec a syn Matějkovi. První příčku si pojistilo ústecké céčko výhrou v Lukové. To udeřilo těsně před poločasem a hned v první minutě druhé půle. Na to domácí nenašli odpověď. V závěru pečetil skóre Pinkava.

Výsledky a statistiky 6. kola

Boříkovice - Kerhartice 3:2

Fakta – branky: 3. Nágl, 36. z pen. a 45. Krejčí – 23. Fischer z pen., 26. Brodský. Rozhodčí: Šimko. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (88. Mil. Krejčí). Diváci: 65. Poločas: 3:2. Boříkovice: Saňák – Žerníček (72. Majzlík), Konopka, Khol, Chromek, Borovička, Mil. Krejčí, Saňák, Václavek, Durna (80. Korálek), Nágl (64. Chaloupecký). Kerhartice: Pávek – Dočkal, Fišar, Janota, Pirkl, Kopeček, Brodský, Hanus, Blažej (55. Slavík), Martinec, Fischer.

Žichlínek B - Mistrovice 0:3

Fakta – branky: 39. Mil. Matějka, 45. Mar. Matějka, 53. Peřina z pen. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 5:2. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Žichlínek B: D. Valenta – L. Hrabáček, Miko, Šubrt (80. Kráčmar), A. Valenta (46. Schembera), R. Hrabáček, Krejčířík (46. Stasiowski), Močkor, Zuch (46. Smola), Marek, Doležal. Mistrovice: L. Růžička – Peřina, Stejskal, Novotný, Mil. Matějka, Maixner, Mar. Matějka, Krejčí, Fajt (75. Richter), Mar. Růžička, Jansa (58. Baláš).

Helvíkovice - Lichkov 3:3, pen. 5:4

Fakta – branky: 40. Musil, 56. Pešek, 87. Chrástecký – 17. Durna, 59. Holubec, 50. vlastní. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Helvíkovice: Hruša – Procházka, J. Novotný, Svoboda, T. Novotný, Huška, Musil, Pešek (65. Chrástecký), Maťo (46. Krejsa), P. Novotný, Štěpánek (46. Maleček). Lichkov: Dušek – Bednář, Vyšohlíd, Kreusel, Durna, Gerža, Holubec, Bula, Merta, Vávra, Richtr.

České Heřmanice - Kunvald 7:1

Fakta – branky: 5. a 72. M. Brychta, 7. Ostřížek, 35. Šplíchal, 81. O. Brychta, 82. a 87. Pánek – 70. Moudrý. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:0. Diváci: 70. Poločas: 3:0. České Heřmanice: Škeřík – Ostřížek, Jílek (46. Černohorský), M. Šplíchal (70. Kučera), Svatoš, J. Šplíchal, Kusý (46. Schauer), Řehák, Kafka (80. Pánek), O. Brychta, M. Brychta. Kunvald: J. Kopecký – Lakomý, Gajdošík, Jiskra, Vanický, Suchomel, Moudrý, Křen, Šulc, Křičenský, Felcman.

Luková - Ústí nad Orlicí 0:3

Fakta – branky: 44. a 90. Pinkava, 46. Rotter. Rozhodčí: Jureček. ŽK: 2:4. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Luková: Popelář – Ptáček, Štochl (77. R. Finger), Kyral (86. Burian), Šebrle, Duspiva, Prokop, Petruň, Motyčka, Motl (68. Krejsar), Suchomel (57. V. Finger). Ústí nad Orlicí: Hubálek – Kaláb, J. Novák, V. Novák, Sršeň, Januška, Ráb, Pinkava, Rotter, Krumer, Kalousek.

Rudoltice B - Dolní Třešňovec 3:2

Fakta – branky: 18. Rek, 65. Pospíšil, 69. Blažek – 27. Jedlinský, 78. Betlach z pen.. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 4:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Rudoltice B: Kyselo – Loskot, Pospíšil, Řehoř, Bártl (70. Kobza), Martinák (68. Skalický), Minář (74. Onufrij), Urban (90. Juda), Blažek (88. Jurajda), Jiroušek, Rek. Dolní Třešňovec: Sonták – Rouha, Mareš, Jirásek, Bílý, Marek (72. Hrdina), Bohuněk (72. Jedlínský), Betlach, Štarman, Celý (65. Dorazil), Jedlinský.

12. Fotbal Žichlínek B 6 0 0 6 3:20 0

Program 7. kola - pátek: Ústí nad Orlicí – Rudoltice B (18.00). Sobota: Mistrovice – Luková, Kunvald – Žichlínek B, Lichkov – České Heřmanice, Kerhartice – Helvíkovice (16.00). Neděle: Dolní Třešňovec – Boříkovice (16.00).