Orlickoústecko – Okresní přebor čtvrté třídy měl na programu 12. kolo.

23.4.2013

Ilustrativní fotoFoto: Deník

Jehnědí – Tatenice B 2:1
Hrál se vyrovnaný zápas, kdy se hosté ujali vedení, ale hráčům Jehnědí se podařilo výsledek otočit po přestávce.
Fakta – branky: Bače, Jirgl – Smrkal. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 0:2. ČK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Kerhartice B – Verměřovice B 1:2
Domácí byli v první půli lepším týmem, ale gól dali nakonec hosté. Po změně stran padla jedna branka na každé straně.
Fakta – branky: Pirkl – Šípek, Růžička. Rozhodčí. Zuzík. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

D. Třešňovec – Libchavy B 4:2
Třešňovečtí měli celé utkání ve své režii. Neproměnili dalších deset vyložených šancí.
Fakta – branky: Dorazil 2, Pekař, Doleček – Ďuriš 2. Rozhodčí: Vejda. Diváci: 150. Poločas: 3:1.

Dlouhoňovice – Ústí n. O. C 1:3
Domácí na zkušeného soupeře nestačili.
Fakta – branky: Nastoupil – Zachař 2, Kvapil. Rozhodčí: Jačisko. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:3.

Albrechtice B – Němčice 0:3
Fakta – branky: Müller, Matoušek, Nešpor. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Autor: Miroslav Bednář

23.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

Dívenka vylétla ze sjezdovky na Dolní Moravě a vážně se zranila

V České Třebové vystavuje Tomáš Miro Záhořík.
15

Ve Třebové vystavují „Obrazy z dějin duše a těla“

OBRAZEM: Poškozenou halu opraví

Česká Třebová – Oprava sportovní haly v České Třebové, kde se v sobotu zřítila střecha, by nemusela být extrémně náročná.

Muž koupil med a ukradl 50 tisíc

Orlickoústecko – Důvěřivost se nevyplácí a obezřetnost je na místě. Přesvědčili se o tom další dva senioři. Přišli o padesát tisíc korun, když si přes práh pustili údajného kupce medu.