Řetová – Holice 0:0

Hosté nic nepodcenili a přijeli v silné sestavě. Utkání začalo opatrně, domácí s dobrou defenzivou vyráželi k nebezpečným brejkům. Hrálo se většinou ve středu hřiště. První velkou šanci měli překvapivě domácí, když v 16. minutě nastřelil z trestného kopu Kvapil břevno. Domácí se stále více osmělovali a soupeře dokonale zaskočili. Ve 20. minutě vysunul kolmicí Kvapil Poláka. Ten sólo zakončil střelou vedle. Hosté zahrozili poprvé ve 31. minutě, kdy po rohu dal Pištora hlavou nad. Ve 33. minutě po hezké kombinaci dal Volf z úhlu těsně vedle. Hned poté zakombinovali i hosté a střela Velínského šla těsně nad. Ve 37. minutě po faulu na Poláka zahrál trestný kop Kvapil. Brankář hostí se ale vyznamenal a hezkou střelu vykryl. Domácí se soupeře nezalekli a mohli jít do kabin s vedením, ale Polák sólo ve 44. minutě neproměnil.

Druhý poločas začal náporem hostí a střelou do tyče. Po hodině hry stále více aktivní hosté prověřili Habrmana střelou, kterou s přehledem kryl. Posledních 20 minut bylo v režii hostí, ale domácí vybojovali velmi cennou remízu 0:0. O postupu rozhodl rozstřel pokutových kopů, kde zkušenější hosté vyhráli 4:5 a postoupili do finále. Domácí zaslouží obdiv za předvedený výkon i za to, že v nohách měli za dva dny dvě utkání. Diváci odcházeli spokojeni i přes vyřazení z poháru.