V. Mýto – Č. Třebová 4:1 (1:1)

Z prvního gólu se radovali domácí, když po přihrávce doběhl dlouhý balon Štancl. Obešel hostujícího stopera a střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. Hosté se nenechali dlouho zahanbit a po krásné kombinaci vyrazil střelu Grepla Zahradník přímo před Hurta – 1:1.

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva opatrně. Vyčkávání se vyplatilo domácím, když ve vápně při vybíhání fauloval Hotmar Sedláka. Nařízenou penaltu bez problémů proměnil Podmajerský – 2:1. V 58. minutě sklepl Dvořák centr Podmajerskému, který přestřelil. V 60. minutě poslal opět Podmajerský Sedláka do šance ale jeho střela skončila na tyči. V 62. minutě domácí fanoušci radostí udělali „mexickou vlnu“ když po famózní trefě z úctyhodných 36 metrů zvýšil na 3:1 hrdina utkání Podmajerský. Konečný výsledek stanovil Vysokomýtský kanonýr Tomáš Sedlák, když po přihrávce Kopeckého v 85. minutě upravil na 4:1.

Choceň – Hlinsko 1:0 (0:0)

První šanci utkání měl domácí Konárek už ve 3. minutě. Jeho střelu ze strany ale brankář hostí, Kopecký vychytal. V desáté minutě za sebou měli už tři rohové kopy, ze kterých mířil jen jeden těsně vedle. Ostatní dvě šance přišly vniveč. Ve 35. minutě střílel Baborák zpoza vápna vedle. Ve 36. minutě Lesák hlavičkoval po rohu těsně nad. Do šaten se celky rozcházely za bezbrankového stavu.

Po změně stran měli hosté obrovskou šanci, Novák ale střílel těsně vedle. V 53. minutě Cach z trestného kopu střelil jen těsně nad. Stejně na tom bylo i u Dědiče. Deset minut před koncem se domácí ale zvedli a začali hrát pohledný a útočný fotbal. Nejprve se ale netrefil Šabata, v 90. minutě přízemní střelu pak bez problémů proměnil Kaplan a rozhodl utkání.

Žamberk – Lanškroun 2:1 (2:0)

První poločas záchranářského okresního derby patřil Žamberku. Vzorná bratrská spolupráce ve 14. minutě otevřela skóre, když Vladimír Huška přihrávkou z první vysunul Pavla, a ten po kličce Jarošovi rozvlnil síť prázdné branky – 1:0. Po půlhodině hry vysunul Ulvr u pravé lajny Pavelku, jehož centr na zadní tyč uklidil hlavou do branky P. Huška – 2:0. Jedinou vážnější šanci hostí promarnil Stasiowski ve 38. minutě, když neatakován mířil po rohu hlavou nad břevno.

Po přestávce musel Lanškroun hrát dopředu a hned ve 47. minutě hlavičkoval Richtr z malého vápna nad břevno. Domácí hrozili brejky do otevřené obrany a po jednom z nich vyprášil P. Huška v 58. minutě jen Jarošovu náruč. Dvě minuty nato se dostal k zakončení Pavelka, jehož ránu vyrazil Jaroš před sebe a dobíhajícímu Frankemu chyběl krok, aby definitivně rozhodl. Místo toho prošel v 62. minutě míč mezi stopery na našlápnutého Faita, který trefil pod padajícím Mačátem dolní kout branky – 2:1. Hosté ožili, ale vše si zkomplikovali v 71. minutě, kdy se P. Huška protáhl kolem Popeláře, který jej zezadu skosil a byl vyloučen. I v deseti byl Lanškroun aktivnější a v 73. minutě spasil domácí po rohu odkopem z brankové čáry Cvik. Tentýž hráč se mohl po přihrávkách obou Hušků zviditelnit i na druhé straně, ale míč z jeho kopaček sebral Jaroš. Pět minut před koncem se na unikajícím P. Huškovi málem vyfauloval i Stasiowski, ale na rozdíl od svého spoluhráče viděl jen žlutou kartu.

Svitavy – Dobříkov 0:2

V podstatě celý obraz zápasu vystihl jeden z přihlížejících diváků: „Dneska to je teda pěkná hudlárna.“ A byla.

Hosté nastoupili jakoby v domácí žlutočerné kombinaci dresů a na hřišti si tak i počínali. Utkání začalo v nižádném tempu, hosté čekali, co udělají domácí, a domácí neudělali nic. Dobříkov se tím pádem osmělil a hned, když dostal poprvé balon do vápna, dal gól. Na centr za obranu si naskočil Rychtařík a hlavou k tyči nedal Lampárkovi šanci. Ani obdržený gól nevyburcoval domácí alespoň k náznaku fotbalu a klidně nechali ve 40. minutě otočit ve vápně Zahradníka a pohodlně zvýšit na 0:2.

O druhé půli by musel mít člověk velkou fantazii, aby ji mohl nazvat fotbalem. Dobříkov – vědom si svého luxusního náskoku – se o nic nesnažil a domácí nebyli schopni ani minimálního tlaku a za celý zápas nevyprodukovali ani jednu střelu na soupeřovu bránu.