Těchonín – Řetová 2:0 (1:0)

Fakta – branky: Kroczak 2. ŽK: 1:2. Diváci: 90.

Brandýs nad Orlicí – České Heřmanice 0:5

O debaklu domácích rozhodla střelecká produktivita hostů a 79. min., kdy byli vyloučeni dva domácí hráči a hosté z pokutového kopu zvýšili svůj náskok. Fakta – branky: Černín, Jetmar 2, Mikulecký (PK), Řehák. Rozhodčí: Budina. ŽK: 3:2. ČK: 2:0 (Janoušek, Mazal). Diváci: 110.

Dolní Dobrouč – Sloupnice 6:2

Utkání, ve kterém se obě mužstva dopustila hrubých chyb, ze kterých padaly branky. Domácí při své produktivitě mohli zvítězit daleko větším rozdílem. Přesto mělo utkání velmi dobrou úroveň. Fakta – branky: Švercl 3, Skalický, Huška (PK), Nágl – Jiskra, Černý. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 2:5. Diváci: 160.

Tatenice – Kunvald 0:1 (0:0)

Festival neproměněných šancí domácího mužstva. V prvním poločase šli sami čtyřikrát na bránu, ale ani jednou neproměnili. Ve druhé půli začali domácí náporem. V 76. minutě hosté z protiútoku otevřeli skóre, když se nemýlil Moudrý. Do konce utkání už další branka i přes velkou snahu nepadla. Fakta – branka – R. Moudrý. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 2:2. Diváci: 240.

Sruby – Králíky/ Červená Voda B 5:0

Domácí tým nastoupil k zápasu v retro dresech s dlouhým rukávem v kompletní sestavě a už v prvním poločase rozhodl o vítězi utkání 5:0! Druhý poločas se dohrával už jen z povinnosti. Fakta – branky: Zavřel 2, Bednář, Chadima, Šimon. Diváci: 197.

Sopotnice – Mistrovice 0:0 (PK: 3:4)

Vyrovnané utkání, obě mužstva se snažila nedostat branku. Šance se střídaly na obou stranách relativně zřídka. Remíza je tam spravedlivá. Na penalty ale vyhrály šťastnější Mistrovice. Fakta – rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 4:1. Diváci: 120.

Jablonné nad Orlicí – Dobříkov B 2:1 (1:1)

Ve 13. minutě hosté nastřelili tyč a domácí hned na to mířili vedle. V 19. minutě převzal Čermák od Černohouse nádhernou přihrávku, prošel přes hostující obranu, obešel i brankáře – 1:0. Ve 42. minutě hosté vyšachovali domácí obranu a Horníčkem vyrovnali na 1:1. Druhý poločas začal ve stejném tempu. Nejkrásnější akce byla k vidění v 71. minutě, kdy Halbrštát hlavou mířil na branku hostí. Brankář střelu ale vyrazil, hned na to mu ale už nedal šanci – 2:1. Fakta – branky: Čermák, Halbrštát – J. Horníček. Rozhodčí: Sajdl. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (Černohous). Diváci: 240.

OP III

Boříkovice – Dlouhoňovice 0:2

První poločas byl v režii domácích. Druhý poločas domácí na půl hodiny vypadli ze hry a hosté je dvěma brankami potrestali, nejdříve využili zaváhání domácí obrany a druhou branku přidali z přímého kopu z hranice velkého vápna. Domácí se v závěru utkání snažili alespoň snížit, ale největší šanci Šponara zastavila tyč. Hosté zvítězili zaslouženě, protože utkání se hraje na góly, a ne na gólové příležitosti. Fakta – branky: Plíva, Mikyska. Rozhodčí: Sokol: ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Rudoltice – Helvíkovice 0:0 (PK 5:4)

Vyrovnané utkání, v úvodu byli hosté fotbalovější. Poté se ale zápas vyrovnal. Až do vyloučení Ježka se hrálo vyrovnaně. Domácí se vzepřeli, vytvořili si několik šancí, žádnou ale neproměnili. O vítězi rozhodly až pokutové kopy. Obdiv patří rozhodčím, kteří i přes svůj vysoký věk zvládli bez problémů v teplém počasí utkání odpískat. Fakta – rozhodčí: Šejna. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (L. Ježek). Diváci: 60.

Kerhartice – Králíky/ Červená Voda C 1:1 (PK 4:2)

Domácí se ujali vedení ve 24. min. brankou Kopečka ml. Hosté ve 2. poločase vyrovnali Koreňem. V závěrečném penaltovém rozstřelu vynikl domácí brankář Onderka, který kryl 2 pokutové kopy. A protože domácí střelci se ani jednou nemýlili, na penalty zvítězili. Fakta - branky: Kopeček ml. – Koreň. Rozhodčí: Saňák. ŽK: 6:3. Diváci: 30.

OP IV

Dolní Čermná – Albrechtice 1:0 (1:0)

V zápase tradičních rivalů začali hosté aktivně, ale už ve 3. minutě inkasovali po dělovce z přímého kopu, který zahrával domácí Pupík. Poté se hra přelévala ze strany na stranu s mnoha šancemi. Žádný další gól ale už nepadl. Fakta – branky: Pupík. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 2:1. Diváci: 80.

Klášterec nad Orlicí – Rybník 3:6 (3:2)

Domácí nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy, i přesto začali velmi dobře. V prvních patnácti minutách si vytvořili tři brankové příležitosti. V 16. a 17 . minutě se ale prosadili hosté. Domácí bojovali a do poločasu otočili stav na 3:2. Do druhé půle ale domácím došly síly a techničtí hosté toho využili a zvítězili. Fakta – branky: Patrik Fišer, Křen, Sabota – Michal Kareš, Kolář, Hůlka, Škrob, Milkovič, tesař. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:1. Diváci: 160.

Dolní Třešňovec – Luková 4:1

Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Velmi dobrý výkon podala trojice mladých rozhodčích. Fakta – branky: Dorazil 2, Švarc, Jedlínský, Bílý. Rozhodčí: Juda. Bez karet. Diváci: 100.

Lichkov – Němčice 7:2

V první půli nedokázali domácí své šance proměňovat. Jediným úspěšným střelcem Lichkova byl Konopka, který mířil přesně k tyči z přímého kopu. Hosté vyslali první střelu na lichkovskou branku až ve 38. min. Přesto se šlo do kabin za nerozhodného výsledku. Domácí stoper chyboval v rozehrávce, což potrestal ve 44. min. vyrovnávacím gólem Vytlačil.

Ve druhém poločase však hráči Tatranu neponechali nic náhodě a hosty doslova rozstříleli. Hosté v samotném závěru utkání pouze Stránským snížili na 6:2. Poslední slovo však měli domácí. Po faulu na Liebicha zarovnal účet utkání na 7:2 z pokutového kopu Kemf. Fakta – branky: Konopka, L. Gerža 2, Všetička 3, Kempf (PK) – Vytlačil, Stránský. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:4. Diváci: 90.

Žamberk B – Verměřovice B 1:0

Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí domácí, když rozhodující branku dal tři minuty před koncem Pavel Huška mladší z penalty. Fakta - P. Huška ml. (pen.). Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváků: 80.

Jehnědí - Řetová B 3:4 (2:3)

Fakta – branky: Vágner, Horák, Rozlívka – Voleský, Hanuš, Gloser, Holínka. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 0:4. Diváci: 100.

Libchavy B – Žichlínek 2:2 (PK: 3:2)

Vyrovnané utkání, ve kterém byli šťastnější domácí, kteří zvítězili na pokutové kopy. Fakta – branky: Kopfštein, Kouda – Vrkal, vlastní (Felgr). Rozhodčí: Formánek. ŽK: 3:4. Diváci: 60.