Luková - Rybník 5:4

V zápase mezi Lukovou a Rybníkem si přišel na své i náročnější divák. Domácí sice v půli o branku prohrávali, vývoj střetnutí však dokázali otočit a po oboustranně pěkném fotbale bohatém na branky i žluté karty vyhráli. Branky: Šeberle, Janda, Duspiva, Krejsar 2 – O. Číž, Horvát, L. Číž, Markl. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 7:6. Diváci 150. Poločas: 2:3.

Sopotnice – Lanškroun B 4:3

Domácí šli do vedení už v první minutě. Ve vápně byl faulován Stárek a Javorský z penalty vstřelil úvodní branku utkání. Stárek byl i střelcem další branky, když mu přihrál Resl a domácí vedli 2:0. Chvíli před odchodem do kabin využil zmatků v obraně domácích Kopecký a snížil na 2:1. Po přestávce Lanškroun hrozil z protiútoků. Byli to však domácí, kdo se radoval z další branky. Mašanský zahrával trestný kop a vymetl pavouky v šibenici. Hosté dvěma góly utkání zdramatizovali, ale z vítězství se nakonec radovali přeci jen domácí. Branky: Stárek 2, Javorský (pk), Mašanský – Šáňa, Kopecký, Šebrle. Rozhodčí: Zbroj. ŽK: 2:2. ČK: Celý (lan). Diváci 150. Poločas: 2:1.

Jablonné n. O. – Tatenice 1:1

Utkání začalo opatrně z obou stran. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a sázeli především na rychlé brejky a standardní situace. Domácí se pokoušeli ostřelovat branku hostí, avšak bez úspěchu. Ve druhém poločase byli domácí aktivnějším týmem a v sedmdesáté minutě Kaška po Halbrštátově přihrávce dostal Jablonné do vedení. Hosté poté vsadili vše na útok a podařilo se jim po akci, která začala vhazováním, vyrovnat Knápkem. Branky: Kaška – Knápek. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 1:3. Diváci 260. Poločas: 0:0.

Kerhartice - Brandýs 2:5

Hned v první minutě měli šanci domácí, ale hostující brankář střelu kerhartického útočníka vyrazil na roh. Úvodní branku vstřelil favorit z Brandýsa, když přesně zacílil zkušený Mazal. Brankář Kačer měl práce až nad hlavu. V osmnácté minutě stačil zabránit dvougólovému vedení hostí. O dvě minuty později se Kerhartice dostaly do euforie, když Fišar po rohovém kopu Mačáta vyrovnal na 1:1. Brandýs přesto poločas vyhrál díky proměněné penaltě Zhořely. Začátek druhé půle vyšel opět domácím, kteří zásluhou Štefka srovnali na 2:2. Po uplynutí hodiny hry domácí úplně odešli. Brankář Kačer sice ještě chvíli držel naděje domácích nad vodou, když třemi vynikajícími zákroky podržel mužstvo, ale byl to Kroupa, který na něho přeci jen vyzrál a dostal hosty opět do jednobrankového vedení. Poté zvýšil Hanzl na 4:2 a v poslední minutě Růžička uzavřel účet Brandýsa na pět branek. Branky: T. Fišar, Štefek - Mazal, Zhořela, Kroupa, Hanzl, Růžička. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 4:2. Diváci 90. Poločas: 1:2.

D. Dobrouč – Verměřovice 1:0

Domácí byli zaskočeni aktivní hrou hostů, kteří měli celý první poločas optickou převahu, i když na šance to bylo 1:1. Po přestávce domácí přidali a hra se srovnala. V 63. minutě zahráli domácí přímý kop od postranní čáry a Matějíček se trefil přesně k tyči – 1:0. Hosty vedení domácích nabudilo, zvýšili bojovnost, ale gól se jim již vstřelit nepodařilo. Tým Dobrouče si tak připsal vydřené, ale šťastné vítězství. Branka: T. Matějíček. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2: 4. Diváci 150. Poločas 0:0.

Č. Voda – Mistrovice 1:4

Začátek utkání se odehrával převážně ve středu hřiště, poté se tlačili do útoku hosté. V 19. minutě střílel červenovodský Jurenka, ale jeho střelu vyrazil brankář hostí nad branku. Z rohu pak střílel Janků vedle pravé tyče branky Mistrovic. Ve 26. minutě byl aktivní Janků sám před brankářem hostí, ale ten mu sebral míč z kopaček. Při útočné akci Mistrovic fauloval v pokutovém území domácí obránce a rozhodčí Serbousek nařídil pokutový kop, který s jistotou proměnil Solar – 0:1. Červená Voda chtěla vyrovnat, obrana hostí byla ale neprostupná a útočníci navíc podnikali nebezpečné protiútoky. O chvíli později hosté střelou Stejskala zvýšili – 0:2. Druhý poločas začali náporem hosté a ve 49. minutě po rohovém kopu skóroval hlavou Kabourek – 0:3. Ve zbytku zápasu byli hosté lepší, domácí chtěli alespoň upravit skóre. Střelu Duška v 64. minutě vyrazil brankář Mistrovic na roh. Ani v 66. minutě po přímém kopu Duška nedokázal úspěšně dorazit domácí Ladislav Kos. Následnou akci hostí a průnik do pokutového území zakončil střelou zblízka Matějka – 0:4. Krutou porážku Červenovodských snížil Jurenka, který po centru Stašáka hlavou korigoval – 1:4. Vítězství Mistrovických bylo zasloužené, dokázali proměnit šance, které si vytvořili. Branky: Jurenka – Solar (penalta), Stejskal, Kabourek, Matějka. Rozhodčí Serbousek. ŽK: 1:2. Diváků: 80. Pol.: 0:2.

Albrechtice – Sruby 1:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Do první šance se dostali domácí, ale Sokolík minul. V 16. minutě zahodil další šanci domácí Faltus. Ve 45. minutě minul ve vyložené šanci hostujících Janda. Ve 49. minutě měl další šanci hostí Kysilka, ale gólman domácích vyrazil. Stejná akce se opakovala v 56. minutě, ale domácí gólman svůj tým podržel. Domácí se dočkali v 60. minutě, když se po akci Bílého trefil Tylman. V 77. minutě ještě srubský Chadima nastřelil břevno, ale domácí si již nenechali vítězství vzít. Branka: Tylman, Rozhodčí Rot. ŽK 1:6, ČK 0:1, 150 diváků. Pol. (0:0).