Ústí n. O. – Nová Paka 0:4
Magnetem kola mělo být utkání na stadionu Jiskry. Favoritem byli hostující fotbalisté, kteří okupují vedoucí příčku divizní tabulky.
V první půli byl zápas více méně vyrovnaný a zrodil se jediný gól. V 11. minutě Šenkýř v pokutovém území fauloval Jandu, rozhodčí nařídil až příliš přísný pokutový kop, který Ptáček proměnil. Ústečtí měli sice na svých kopačkách míč daleko méně než hosté, ale ti se k výraznějšímu ohrožení branky nedostávali. Pouze po půlhodině hry se po hlavičce Bastina vyznamenal gólman Šenkýř. Vzápětí přišla z pohledu Ústí pravděpodobně rozhodující situace. Felcman přihrál R. Rábovi, který postupoval sám na brankáře Ottmara, ale ten mu jeho šanci zmařil. Za zmínku stojí ještě střela Felcmana po přiťuknutí Vaňouse, která však mířila vysoko nad branku.
Druhý poločas odstartovalo nedorozumění v obraně Ústí, kdy Felgrovu přihrávku musel gólman chytit ve vápně do ruky, následoval nepřímý kop, který naštěstí Ptáček poslal nad. Ještě v 51. minutě měli domácí možnost, ale Ráb hlavičkoval těsně vedle.
Poté už přišly chvíle hostí, kteří prakticky rozhodli zápas v 54. minutě. Za obranu se dostal gólový zabiják Bastin a názorně ústeckému Rábovi ukázal, jak se má naložit se samostatným únikem, když si kličkou poradil s brankářem a do prázdné branky zvýšil novopacké vedení. Od té doby existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Třetí gól přidal Blažej o čtyři minuty později a čtvrtou branku a svou druhou v utkání vstřelil v 81. minutě Bastin. Nová Paka potvrdila v Ústí svou kvalitu.

Fakta – branky: 54. a 81. Bastin, 11. Ptáček z pen., 58. Blažej. Rozhodčí: Rais (Praha). ŽK: 2:1. Diváci: 180. Poločas: 0:1.
Jiskra Ústí nad Orlicí: Šenkýř – Felcman (64. Langer), Felgr, David, Tomášek – Kukla (79. M. Falta), Vaňous, Hudec, Nágl, Grepl (56. Brabec) – R. Ráb (65. Rejda). 1. FK Nová Paka: Ottmar – Žalman, Faitl, Ptáček, Pavlásek (68. Rozsévač) – Labík, Blažej, Věchet (82. Motyčka), Janda (76. Vaněk) – Bastin, Macháček (76. Tlustý)

Letohrad – Rapid Liberec 1:0
V posledním utkání na domácím hřišti přivítal letohradský celek poslední tým tabulky Rapid Liberec. A jak již bývá zvykem, tak poslední tým znamená trápení pro Letohrad. Tentokrát byl ale velkou překážkou i výborný brankář Liberce Svoboda, který mezi tyčemi doslova čaroval.
Domácí začali aktivně, ale překonat obranu se jim nedařilo. Hosté podnikali rychlé protiútoky a z jednoho Studnička v 10. minutě poprvé ohrozil letohradskou bránu. Jeho střela ale nebyla přesná. Letohrad se poprvé dostal k zakončení o pár minut později. Po rohu se snažil hlavou prosadit Kabourek, jeho střelu Svoboda vyrazil. Další možnost k zakončení měl Tomáš Jedlička, ale už překonaného brankáře zastoupil na brankové čáře obránce. Liberečtí znovu nebezpečně zahrozili ve 27. minutě, nepřesně mířil Kozel a Satoria v brance si mohl oddechnout. Letohrad měl sice v prvním poločase převahu, jenže ji nedokázal brankově zúročit.
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hned v úvodu se do šance dostal T. Jedlička, ale z bezprostřední blízkosti netrefil ani branku. V 58. minutě Kabourek našel na penaltě Linharta, ale ani on neměl svůj den. Blízko gólu byl Lorenc, když se míč snášel do šibenice, Svoboda však předvedl neuvěřitelný zákrok a míč vytáhl na roh. V 78. minutě došlo k nešťastné srážce obránců hostí s vlastním brankářem a gólman Svoboda musel po chvíli střídat. Rozhodující moment zápasu přišel pět minut před koncem. Pronikajícího Konečného zastavili hosté na hranici pokutového území až za cenu faulu, z trestného kopu našel Vaniš hlavu Macka, který překonal nerozchytaného Ziku, a domácí se ujali vedení. Liberečtí se snažili o vyrovnání, ale Letohrad se nakonec zaslouženě radoval z vítězství.

Fakta – branka: 85. Macek. Rozhodčí: Slavíček (Praha). ŽK: 1:2. Diváci: 140. Poločas: 0:0. FK OEZ Letohrad: Satoria – Šponar, Strasmeier, Vaniš, Krystl – Černohorský, J. Jedlička, Macek, Linhart (69. Lorenc), – T. Jedlička (74. Konečný), Kabourek (90. Jandera).

V. Mýto – Železný Brod 4:0
Ve Vysokém Mýtě se hrál důležitý zápas a domácí potřebovali nutně zvítězit. Jenže hosté začali aktivněji a zamkli Mýtské na jejich polovině. Žádná šance se ale neurodila, a tak se domácí postupně z tlaku vymanili. První velkou šanci na změnu skóre měl Kopecký, který ve 14. minutě trefil tyč z přímého kopu. Uběhly však pouze dvě minuty a udeřilo, když opět výborně hrající Kopecký vymotal obránce a z 25 metrů vymetl šibenici železnobrodské branky. Do dobré příležitosti se dostal i Krátký, ale rozhodující okamžik prováhal. V této chvíli domácí fotbalisté dominovali a pozornost brankáře hostí vyzkoušel Sklenář. Ve 41. minutě zahrozili Brodští, kdy po chybě v obraně trefil Hloušek břevno.
Druhý poločas se odehrával převážně mezi vápny, i když domácí byli aktivnější. V 66. minutě přišel na hřiště „veterán" Podmajerský a to bylo pro následující okamžiky zásadní. V 72. minutě se chopil míče na vlastní polovině Žák, rozkmital své rychlé nohy, prošel přes několik protihráčů, a když už mohl zakončit, posunul míč na volného Podmajerského a ten balón uklidil do branky – 2:0. Mýtští se uklidnili a hra byla plně v jejich režii. V 80. minutě se na pravé straně uvolnil Krpata, předložil balón na vápno Rálišovi, který tvrdou ránou upravil na 3:0. Minutu před koncem se skóre měnilo ještě jednou. S chutí hrající Kopecký utekl po levé straně, před branku nasprintoval Podmajerský a svoje povedené střídání korunoval druhým gólem. Domácí zaslouženě zvítězili 4:0.

Fakta – branky: 16. Kopecký, 73. a 89. Podmajerský, 80. Ráliš. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:3. ČK: 0:1. Diváci: 280. Poločas: 1:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Pecháček, Živný, Kráčmer, Žák – Krátký (75. Krpata), Kopřiva, Ráliš, Matula (83. Dvořák) – Sklenář (65. Podmajerský), Kopecký.

1. Nová Paka 14 11 2 1 43:13 35
2. Dobrovice 14 10 2 2 34:12 32
3. Pěnčín-Turnov 14 8 2 4 35:19 26
4. Kutná Hora 14 7 1 6 24:18 22
5. Ústí nad Orlicí 14 7 1 6 28:23 22
6. Svitavy 14 6 4 4 25:22 22
7. Dvůr Králové 14 6 3 5 19:25 21
8. Letohrad 14 6 1 7 20:24 19