SK Union 2013 – SK Vysoké Mýto 3:5 (1:2)
Mýtští v přípravě výsledkově prozatím strádali, ale na půdě účastníka ČFL se jim podařilo zvítězit 5:3.
Fakta – branky Mýta: 8. a 11. Konečný, 35. Žák, 74. Sedlák, 77. Mach. V. Mýto: Černík (60. Kovařík) – Žák, Pecháček (46. Sedlák), Hock. Lebeda (46. Dvořák) – Konečný, Valášek, Daněk (60. Fogl), Motl (80. Lebeda – Štěpánek, Mach.

FC Hradec Králové Junior – FK Letohrad 3:1 (2:1)
Fakta – branky: 9. P. Drozd, 40. Kraják, 90. Joel z penalty – 28. Tichý z penalty. Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Strasmeier, Kail, Krystl – Lorenc, Macek, J. Štěpán, Lipenský – Tichý, Kabourek.

Zábřeh na Moravě – FK Česká Třebová 3:3 (2:2)
Třebovští sehráli utkání na závěr soustředění, které absolvovali v Pustých Šibřidovicích.
Fakta – branky Č. Třebová: 5. Grepl, 13. Ptáček, 76. Grepl. Č. Třebová: Hotmar – Kubásek, Nágl, Strnad (46. Štěpán), Novotný (46. Rataj) – Kopecký – Čikl (46. Pachl), Zahálka, Nespěšný, Grepl – Ptáček.

Jiskra Ústí nad Orlicí – FC ŽĎAS Žďár n. S. 3:1 (0:1)
Nejlepší výkon v přípravě předvedli domácí fotbalisté, zejména pak ve druhé půli svého soupeře přehráli.
Už první minuty naznačily, že se bude hrát útočný fotbal. Střelecký pokus P. Falty branku minul, zakončení jednoho z hráčů hostí likvidoval Krátký. V 13. minutě vystihl Souček chybnou rozehrávku obrany, okamžitě vystřelil, míč si ale cestu do sítě nenašel. Gólový okamžik prvního poločasu přišel ve 40. minutě, kdy J. Mašek podél Krátkého poslal hosty do vedení.
Druhý poločas měli Ústečtí ve své režii. Výjimkou bylo jedno nedorozumění v obraně, kdy útočník Žďáru postupoval sám na gólmana Zavřela, ten však jeho pokus o lob hravě zneškodnil. Jiskra přidala, zlepšila se v kombinaci a tlak narůstal. Vyrovnání se domácí dočkali v 57. minutě, kdy napálil míč Brabec a tečovaná střela si našla cíl – 1:1. Zarputilý záložník byl při chuti a jeho další rána skončila na tyči. Konstrukcí branky zatřásl i Petr Falta po přihrávce Součka. Další branky přišly v poslední čtvrthodině. Nejprve se hlavou zapsal mezi střelce P. Falta a krátce před koncem upravil na 3:1 Kukla.
Fakta – branky: Brabec, P. Falta, Kukla. Ústí n. O.: J. Krátký (46. Zavřel) – Rejda, M. Falta (57. Kukla), Hudec, Coufal – Kukla (46. Jansa), Brabec, P. Falta (85. J. Krátký), Felgr, P. Langer – Souček.